Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mihez kezdhet egy skizoid...

Mihez kezdhet egy skizoid művészlélek művészi tehetség nélkül?

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Szopja a faszt, mert az átlagemberek világa untatja őt, a művészekében viszont nem lehet "teljes értékű tag", ha nem tud alkotni. Bár ezt írhattam volna egyes szám első személyben is.
2018. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
LOL, mi lett a trágárságszűrővel?
2018. jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
A muveszetben az alap dolog a mély érzelmek. Egy skizoid mit tud a muveszetrol ha minden napja szurke ures semmi, mert erzelmek nelkul van?
2018. jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
3-as, a skizoidok napja szürke üres semmi, mert érzelmek nélkül vannak??? Honnan szedted ezt a hülyeséget?
2018. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy érzelemmentesnek TŰNNEK, MUTATJÁK MAGUKAT, de nem azok.
2018. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem érzelemmentesek??? Rohadtul azok! Az én skizoid, állítólag 'legjobb barátom' persze a legnagyobb sz@rban hagyott magamra, olyan módon, hogy hirtelen levegőnek néz és kizár az életéből. Már megint, hisz évek óta ez van. Lehet ilyet csinálni, ha vannak érzelmeid? Ha lennének, ez a csodás 'barát' is érezné, hogy az adott szituban nem kicsit paraszt volt. Ismét. Egy skizoid csak azért keresi bizonyos emberek társaságát, hogy viselkedési mintákat tanuljon tőle, aztán ha nem kellesz, lép a francba.
2018. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Kérdező! Ha pedig művészlélek vagy, de nincs tehetséged, alkoss a saját örömödre. Mindamellett kitűnő kultúra fogyasztó lehetsz, hiszen ahhoz is kell művészi érzék, hogy az alkotást be tudjuk fogadni. Ezáltal is gazdagodhatsz.
2018. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az, hogy valakinek vannak érzései, nem jelenti azt, hogy empátiája is van. Én évekig úgy el voltam veszve a saját érzéseimben és az álmodozásban, hogy észre se vettem, amikor átgázoltam másokon.
2018. jún. 24. 19:54
 9/12 A kérdező kommentje:
#1: köszönöm, remekül összefoglaltad
2018. jún. 24. 19:57
 10/12 anonim válasza:
De igen, pontosan azt jelenti. Egyedül nem lehet gazdag érzelemvilágot megélni, kellenek hozzá mások is, dolgok, emberek, akik érzéseket váltanak ki belőlünk. A művészi kifejezés is ezen alapszik, maga a művész a saját bezárt kis világában nem elég hozzá és nem is válhat művésszé, ha csak az érzelemskála nagyon minimális részével rendelkezik, ami csak önmagára korlátozódik.
2018. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!