Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a barátnőmet behívták vasárnap dolgozni és reggel 6 óra dolgozik és még mindig nincs itthon ( 15:20 )?

Figyelt kérdés
Szerintetek ilyet szabadna csinálni? Kereskedelembe dolgozik és leltározik és mellette még nem is olyan nagy a bolt. Reál manna.
2018. jún. 3. 15:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Sokan vannak így, ezt hívják életnek.
2018. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a szokatlan? Másutt is vasűrnap szoktak leltározni, addig, amíg mindent fel nem leltároznak.
2018. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%

Egyes, nem ezt hívják rabszolgaságnak.


Nálunk reggeli műszakban, ha 2 után dolgoztattak, akkor kötelesek voltak kifizetni a megkezdett órákat, szóval nem szaroztak inkább :)

2018. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Üzletek akkor leltároznak, amikor amúgy zárva tartanának, vagy pedig egy nap rendkívüli zárvatartást rendelnek el.

Ahhoz, hogy ez egy nap alatt megtörténhessen (a leltár), az kell, hogy minden dolgozó ott legyen.

Amkor zárva tart a bolt, akkor nyereség helyett ráfizetés van, tehát mindenkire szükség van ahhoz, hogy egy nap alatt lezavarják a leltárt.

.

Megtehetik, hogy vasárnap leltároznak és megtehetik, hogy emiatt minden dolgozójukat berendelik.

Barátnőd is érdekelt a leltárban, hiszen ebből derül ki, mennyire rentábilis a bolt működése, elbír-e annyi dolgozót, amennyi van, vagy pedig a haszon érdekében meg kell valakitől válni.

Nos, ez lehet(ne) a barátnőd is.

2018. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

#3

Még eddig szó sem volt, hogy milyen módon honorálják a túlórát.

2018. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Igazából a Bélánál vagyok. Hatalmas farka van és egész éjjel "leltároztunk" :)

Holnap reggel jövök, pá :)


Üdv, egyetlen barátnőd

2018. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De nehogy már egyes embereknek fontosabb a munka mint az egészségük. Akkor miért nem lehetne azt , hogy beosztani , hogy mikor mennyit csinálnak.
2018. jún. 3. 15:46
 8/24 anonim ***** válasza:
Szabad ilyent. Ha neked más a véleményed, tartsd el a csajt.
2018. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"De nehogy már egyes embereknek fontosabb a munka mint az egészségük. Akkor miért nem lehetne azt , hogy beosztani , hogy mikor mennyit csinálnak." B+ tudod milyen keveset kapnak az ilyen boltokban az emberek? Én is dolgoztam üzletben, ahová vasárnap is bementem, mert kellett a pénz, és nem mondhattam fel akkor.

Téged a szüleid tartanak el vagy milyen álomvilágban élsz?

2018. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ha tudnád milyen munkát végzek szerintem te 3 óra múlva hátast dobnál nagy pofájú mit kell bunk#zni először bizonyosodj meg dolgokról aztán magyarázz idióta para##t
2018. jún. 3. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!