Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vasárnap éjjel volt császárom,...

Vasárnap éjjel volt császárom, már itthon vagyok. Egy hosszabb zuhanyzást megengedhetek magamnak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem, mert a sebet nem szabad áztatni. Hogy mentél már haza?
2014. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Saját felelőségemre jöttem haza. Akkor csak egy sima 5 perces fér bele?
2014. ápr. 8. 18:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Az sem. Inkább csak egy áttörölgetés. Már ha nem akarod, hogy elfertőződjön a seb és utána hetekig szepszissel feküdj kórházban.
2014. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen. Esetleg valamit nem tudok rá venni, amit ráteszek? Azért lenne fontos, mert már 1 hete nem fürödtem és jól esne.
2014. ápr. 8. 18:59
 5/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. A sebed még jó darabig nem érheti víz, komoly bajod lehet belőle.
2014. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én már a kórházban is zuhanyoztam gyorsan, le volt ragasztva a seb, de után cserélték is azonnal. 2 császárom volt, mindkét alkalommal engedték a zuhanyzást. Én az elsősegélydobozból kivettem nagy gézlapot, és leragasztottam amíg a tus alatt voltam, amúgy szellőznie kellett a sebnek már otthon.
2014. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja, és a 3-ik nap már mentem haza én is, nem saját felelősségre, hanem mert az adott kórházban csak addig kell bent lenni. Fővárosi kórház.
2014. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugodtan letusolhatsz!Nekem is volt már 2 császárom,a kórházban már a műtétet követően le kellett tusolni 6 órával,illetve minden nap tusoltam,míg bent feküdtem(5 napig),egyszer cserélték ez idő alatt a kötést csak.Miután kivették a kapcsokat,utána már vissza sem ragasztották,utána már nyugodtan érheti folyó víz,csak áztatni nem szabad.Semmi bajod nem lesz.Tapasztalat és szülésznőként is ezt javaslom :-)
2014. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálunk azt mondták, hogy úgy lehet zuhanyozni, hogy ne érje víz a sebet. Ha ezt egy hosszabb zuhanyzással is meg tudod oldani, akkor mehet a hosszú zuhany.
2014. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. ápr. 8. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!