Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a munkálya egy közmunkásnak...

Tila13 kérdése:

Mi a munkálya egy közmunkásnak egy körzeti ovodában?

Figyelt kérdés
én ott dolgozom és elmondanám , hogy en viszem az egész dajkai munkakört. takaritok, tálalok ,ruhát mosok a gyerekekre.szerintetek?
2018. jún. 4. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a munkaköröd ?
2018. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet félreértem, de te most megválasztod a saját kérdésed?
2018. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan az,amit leírtál.
2018. jún. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2018. jún. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem leírta, hogy ő mit csinál az óvodában, és elmondása szerint szinte mindent. És kíváncsi, hogy akkor egy esetlegesen odavezényelt közmunkásnak vajon mi a dolga.

Szerintem az óvoda külső részének, játszóterének, kertjének gondozása. Egy ismerősöm legalábbis ezt csinálta.

2018. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen arra lettem volna kiváncsi hogy más is ugyanezt végzi mint én ?
2018. jún. 5. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen végzettséged van. Én diplomás kisgyermeknevelőként voltam oviban. A környéken nem tudtam elhelyezkedni, a költségvetésbe nem fért bele, hogy egyéb módon felvegyenek. Nekem meg jól jött a tapasztalat, az a kevéske fizetés és nem éreztem magam tehetetlennek (persze nem esett jól). Nem a dajkák munkaköre vonatkozott rám, pedagógiai asszisztensként dolgoztam. Vegyes csoportba kerültem, míg az óvidapedagógus az iskolába készülőknek verset tanított, addig én foglalkoztam a kisebbekkel. A dajkának ágyazni segítettünk az óvónővel együtt. De ezt sem lett volna muszáj, csak a jó szándék :)
2018. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Munkája :) Nálunk mosogat, takarít és udvart rendez.
2018. jún. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!