Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akit már rúgtak ki munkahelyrő...

Akit már rúgtak ki munkahelyről, mi miatt, és hogyan történt?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 14:36
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%

Diákmelóból 3x.

Egyszer benzinkúton dolgoztam, elütött egy kocsi, kórházba kerültem és kirúgtak mert nem szóltam 24 órával előtte hogy nem fogok bemenni mert el fog ütni 1 kocsi. Fuck logic.

Másik egy nagyáruházban takarítás, a könyvelésen a nők még bent ültek amikor ott kellett takarítanom, állandóan kérdéseket tettek fel, hogy miért nem taulok inkább (diákmunka, érted) és hogy a szüleim meghaltak-e vagy isznak-e vagy miért dobtak ki hogy dolgoznom kell. Kulturáltan válaszoltam, hogy ehhez semmi közük, magánügy. Aztán egyik nap kirúgtak mert a könyvelők szerint nem vagyok barátságos. Ja amúgy elfelejtettek szólni hogy ki vagyok rúgva, ha nem hív fel a diákszövetkezet, ugyanúgy bementem volna dolgozni.

Ja és a legelső melóhelyem, a 12 órás műszak műanyaggyárban. Azt akarták hogy a mozgó gépbe nyúljak bele és takarítsam ki. Amikor mondtam hogy levághatja a kezem (volt is rajta piktogram meg oktatáson is hangsúlyozták), szóval állítsák meg, a nő kiröhögött és közölte hogy kit érdekel, szaros gazdag egyetemista vagyok, akinek büdös a munka, úgysem lesz szükség a kezemre. Ha nem tetszik, mehetek. Mentem.

2018. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 2x volt ilyen.


1. Na elvégeztem a főiskolát, sehova se akartak felvenni, végül faterom elintézte hogy vegyenek fel egy céghez, ok. fel is vettek. Na és komolyan mondom még tapasztalatlan voltam, nem is értettem mi miért működik, néztem mint a hülye a moziban, és ezt látták rajtam, amúgy nem is tudtam nagyon hozzászólni a dolgokhoz, komolyan nem értettem az embereket ott. Leginkább hogy ki kivel van, mi lenne a feladatom, stb. Pár hónap múlva el is köszöntek tőlem.


2. Na ez mostanában volt, felvettek egy céghez amit interneten találtam, mondjuk sokat melóztam ott, de mégis 2 hónap múlva mondták hogy felvettek valakit a helyemre, és legjobb lenne ha lépnék le. Na így is lett, már máshol vagyok.

2018. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Amikor leszereltem sorkatonanként, akkor nem tudtak tovább foglalkoztatni a kereskedelmi vállalatnál leltárellenőrként. Tönkrement a vállalat és a leépítések szele az elsők között kapott belém.

2. Megszűnt az alakulatom, ezért megszüntették a szolgálati viszonyomat a Magyar Néphedseregnél. A Varsói Szerződés megszűnésével szükségtelennek ítélte meg az akkori vezérkar az önálló légvédelem fenntartását, ezért az elsők között azt gyalulta le - és ennek része volt az alakulatom.

2018. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!