Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Főnökök miért nem teszik a...

A Főnökök miért nem teszik a dolgukat?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem egy cégnél nagyon kedves, ari, és laza a főnököm.

2 ember felmond, mert főnök dolgait végzi.

Nem bírják tovább a hűlyítést.....

Miért csinálja a főnök hogy az alkalmazott csinálja a leltárt meg ami az osztályon lévő dolog?

Erre ő bizalom fontos dolog.....rábízza holott az ő dolga lenne.

Maradnátok ilyen melohelyen?

Nagy áruházban megy ez ...


2018. jún. 8. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Èn is a főnököm helyett csinàlok meg mindent.


Nem csinàl semmit egèsz nap,csak beszèlget ès eltűnik mindig valahova.


De veri a mellèt,hogy mindent ő intèz el.

Persze,mert ha màr telefonàlnia kell valakinek ès intèzkedni,akkor màr minden baja van.

2018. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 grafno ***** válasza:
100%

A főnök dolga, hogy rendben legyen a leltár. Nem tudom mennyire nem csinál semmit, de elképzelhető, hogy egy ember nem végezne időben. Nem tudom, mennyire veti vissza a beosztottak munkáját, hogy a leltárral foglalkoznak, de a főnöknek kéne kiosztani a munkát. Ha szerinte belefér akkor miért ne. Sok egyéb ok lehet. A munka az első. Azért vannak ott.

Vagy csak nem akar dolgozni és van annyi embere, hogy le tud minden melót passzolni. Szarul jönne ki, ha alulról mindenki mondaná az igazgatónak, hogy semmit nem csinál, mert általában fentről mennek az utasításokat lefelé. Én maradnék. Mennyiért dolgozol?

2018. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!