Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aldi és Lidl pénztárosokat...

Aldi és Lidl pénztárosokat őrült kasszázását kényszerítik a főnökök?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 18:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
29%

Az mit jelent?

Ha azt, hogy nem képesek megvárni, míg az előző vásárló elpakol, máris rábasszák a következőnek a cuccát, az a Sparban is meg némelyik Reálban is így van.Valami iszonyat irritáló, felháborító, "megalázó".Inkább raknának be plusz pénztárost.Igen, hosszú általában a sor és várni is idegesítő, de attól nem leszünk sokkal előrébb, hogy az előző, elpakolni igyekvő vásárló nyakára basszák a következőt.Én amúgy azt csinálom, hogy komótosan elpakolok mindent, és csak azután fizetek.Kénytelen így az eladó várni.Ha először a pénzt adom, aztán akarok pakolni, akkor aztán megnézhetem magam! Belebass sza a cuccom közé a következőt, összekeveredik, stb.Undorító amit csinálnak! Költsd el náluk a pénzed, de a kasszától már villámgyorsan takarodj...

2016. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Mérik a teljesítményt a kasszában.
2016. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Így van,teljesítményre mennek.Amíg nem üt rá a kasszás a KP-s vagy a bankkártyás gombra addig ketyeg az óra.Szóval tulajdonképpen tényleg kényszerítik őket,különben megnézheti magát!
2016. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
54%
És ez mire jó? Attól nem lesz több vásárló.Marhaság, csak arra jó hogy hajtsák ebben is a dolgozót mint a barmot.
2016. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
44%

Gyűlölöm ha dobálják az árut! Ha a kekszböl morzsa lesz, meg a joghurt a fején áll stb...

Párom rendszeint ki hívja a főnököt és reklamál... már nem is járok ezekbe az üzletekbe!

2016. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
63%
Valami élettelen gazdasági mutató és tervezet van mögötte . Az átfolyóforgalmat is nézik és más hasztalan baromságot amivel a menedzsmentet lekötik (alibi melóval látják el). Ezzel feltartják a normális rendszer menetét . A bónuszos kártyázás pontgyűjtések a megosztott fizetés lehetősége stb csak torlódást kavarodást okoz . Azzal nem foglalkozik a SPAR hogy dög meleg van mert nincs szellőztetés se a fagyasztók hűtők hője nincs elvezetve . Időre pakolnak ami csak bajt eredményez , ezért kapkodnak .
2016. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
56%
Mit dobálnak ? Hova dobná ? Lecsippantja és csúsztatja tovább, nincs hova dobnia, soha nem volt még ilyen problémám se Aldiban se Lidlben. Vagy ti vele pakoltatjátok bele a kosárba ? Reggel igen is jól jön, hogy hajtják őket mert ott van 3-4 kassza és a kígyózó sorok. És mivel forgóműszakban dolgoznak, más más posztokon mindig, olyan nincs, hogy valaki lusta és alig csinál valamit, mert akkor a következő emberre hárul a dolog és csak tolódik és tolódik.
2016. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
49%

#7-Ha negyvenezer körül vásárolsz rendesen tele a kocsi és így a szalag is... Némely kasszás úgy borigatja "dobálja"a cuccot és nem csúsztatja-volt, hogy lesöpörte a nagy tejfölt meg az öblítőt úgy,hogy szana szét szállt! -Mentegetőznek, hogy időre kasszáznak! Ez van.

Egy reggelihez 4db dolgot éppen dem dobál pfff....

2016. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Igen, ezekre a dolgokra gondoltam, nekem nagyon furcsa. Olyan gyorsan képtelenség levenni és sérülésmentesen betenni a kosárba vagy szatyeszba amilyen sebesen ő egy fél mozdulattal áttolja a kódolvasón. Hisz az egy negyed másodperces mozdulat, azzal nem lehet versenyezni. Én szeretem ezeket a boltokat, de nagybevásárlás csakis a Tescoba, mert ha sokat vásárolsz akkor kész, max ha tényleg sepred.


Csak azért tűnődtem, hogy ez biztosan nem lehet céges elvárás, mert szerintetek a német vásárlók odakint náluk ezt tolerálják? Nem gondolnám.

2016. nov. 7. 19:43
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
#8 én is szoktam nagy bevásárlást tartani, akkor se dobálja. Kérj panaszkönyvet, jelentsed az üzletvezetőnél, de ne írd le az összes alkalmazottat !!!
2016. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!