Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki szülővel él mennyit ad...

Aki szülővel él mennyit ad haza a pénzből?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg semennyit mert BSc-re járok nappalira. Viszont az étkezésem nagyját saját pénzből fizetem, illetve a bérletet is.
2018. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

30.000


De nem szorulnak rá, sőt.

2018. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

0 forintot.... csalad miatt nem tudtam elkoltozni sajat eletet elni, egyek meg amit főztek...

37/F

2018. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
semmit..dolgozom a cégeikben ha vmi nem megy nekik
2018. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak mert nekem úgy álltak hozzá, hogy szinte az egészet, szóval amennyi épp kell nekik adjam csak "kölcsön".
2018. jún. 13. 09:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én szüleim azt is ellenezték, hogy dolgozzak, amíg tanultam, valószínűleg azért, mert nekik már fiatalon kellett, és a gyerekeiknek jobbat akartak, csak ez meg a ló másik oldala és ez sem jó.

Nem fogadtak el tőlem pénzt, amíg velük éltem. Most sem mindig fogadják el, ha kifizetem a közös bevásárlásnál az én részemet, ha együtt fizetünk mondjuk kupon miatt. Tudom, hogy nem szorulnak rá, én viszont nem szeretek tartozni, még nekik sem.

Egyik véglet sem igazán jó.

2018. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem az sem mindegy, hogy tanul vagy dolgozik az illető. A,íg tanultam és mellette diákmunkáztam, addig néha befizettem egy-egy számlát vagy fizettem egy nagyobb bevásárlást. Miután elkezdtem dolgozni, az egész rezsit én fizettem, néha egy-egy bevásárlást, és a cafeteriám nagy részét utalványokban kértem, amit szintén odaadtam. Nem kérték, de örömmel elfogadták. (azóta elköltöztem, de a rezsijüket továbbra is én fizetem)
2018. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!