Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti elmennétek gyárba műszakba...

Ti elmennétek gyárba műszakba diákmunkázni, ha nincs más lehetőség?

Figyelt kérdés

Reggel 6-ra kell menni és az égvilágon semmit nem ad hozzá az önéletrajzomhoz, vagy szakmai előmenetelemhez. Ráadásul gerincfefdülésem van és nem is cipekedhetnék.

A későbbi munkámhoz egy év ügyfélkapcsolati, turisztikai vagy adminisztrációs tapasztalat kellene.

Eppől az operátori munka semelyik, de legalább jól fizet.


2018. jún. 13. 18:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Még mikor diák voltam, elmentem. Teljesen értelmetlen volt. Csak az időmet pazaroltam, és fillérekkel szúrták ki a szemem. Volt olyan hely, ahol olyan keveset akartak fizetni, hogy a buszjegyet is alig fedezte volna, kajára meg már nem is maradt volna. Inkább indítottam egy webes üzletet, és abból remekül megéltem tíz évig.
2018. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%

L


De ha ennyi kifogásolnivalód van akkor menj inkább fagylaltot árulni.

2018. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy mennék, hamarabb feküdnék ki az utcára csövesnek mint hogy gyárba menjek dolgozni, vagy egyéb hasonlóan rangos helyre.
2018. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

De kell a pénz...

A barátnőm akar rábeszélni.

Nem tudom mennyire bírná a hátam és ez a főszempont.

2018. jún. 13. 18:31
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Mennék, de te ne menjél, nem neked való.... ennyi kifogással hamar ki fogsz bukni....
2018. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
19%
Minek dolgozol diakkent,bszki????nem ráérsz felnőttként?nem bántásból írom..Ment volna a franc diakként bárhova is melózni ..23L
2018. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon milyen előmenetelt vársz? Örülj majd ha élesben kapsz szakmádhoz kapcsolódó határozatlan idejű munkát.

Ha kell a pénz menjél, ha meg nem akkor gondolom a szülők ellátnak.


Én nem is tudom sokan mit várnak egy önéletrajztól, garanciát? Én úgy mentem különféle munkáért kuncsorogni hogy a dumámon kívül semmi nem volt amire hagyatkozhattam volna, mondtam az embernek akié a cég, hogy kint Birmingham-ben ugyanezt csináltam csak korszerűbb technológia mellett, látta hogy feltalálnám magamat, így alkalmazott, és kb az utcáról mentem oda, mert unatkoztam és nem is kellett a város másik végéig mennem.

2018. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%

Örül hogy csak diák munkán csinálod.

Mi az a 1-2 hónap.

2018. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%
6os vagyok a gyárak amúgy is ócska xar helyek es csak kikészítik az embert.
2018. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nincs más lehetőség? Egyébként ha jól fizet, akkor én valószínűleg mennék, bár néhány nap alatt először eldönteném, hogy az egészségügyi problémáimra nincs-e rossz hatással.
2018. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!