Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hivatkozhatok összeférhetetlen...

Hivatkozhatok összeférhetetlenségre, ha nem szeretnék egy bizonyos kollégával egy műszakra kerülni?

Figyelt kérdés
Sztori röviden annyi, hogy ketten vagyunk egy műszakban egy adott területen. És mindig ugyanaz a két ember van egy műszakon, kivéve engem, mert még jelenleg minden műszakra betesznek ahol helyettesíteni kell, de teljes értékű munkavállaló vagyok. Ennek az élhetetlen embernek felmond a "párja" így mellé kerülnék. Nos, azzal az emberrel azért nem szeretnék egy műszakra kerülni, mert nem lehet vele egy légtérben megmaradni. Ezt az ő és az én főnökömnek jeleztem, de ő nem tett semmit. Elmeséltem neki, hogy ok nélkül kiabál velem, félrevizel a wc mellé, a nyakam köré fonja a kezeit és fojtogatást szimulál, mindig a szexről beszél etc. etc. Csakhogy mindhármónknak van egy főnöke, akivel beszélhetnék.... Járt már valaki hasonló cipőben?

2018. jún. 14. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jártam így, a főnök addig nem csinált semmit, amíg be nem adtam a felmondólevelem.
2018. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fish1 ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben, elmondtam a főnöknek, hogy mi a szitu és pozitívan állt hozzá. Másokkal rakta össze azt az embert, csak végső esetben és nagyon ritkán dolgoztunk együtt onnantól.
2018. jún. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor fojtogatást színlel verd szájba és kiabálj, hogy segítség, segítség! És menj az első lehetséges emberhez, aki képes segíteni.


Nem kell neked tudnod, hogy színleli-e vagy egyszer bekattan és továbbmegy.....

2018. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, megpróbálok pozitívan állni a helyzethez. Július 15-ig derül ki, hogy mi lesz a sorsom. De őszintén, nem szeretném elveszteni a munkahelyem egy ilyen ember miatt, mert a munkámat viszont szeretem. Nehéz ügy.
2018. jún. 16. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!