Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azt az utálatot, amit látok...

Azt az utálatot, amit látok bizonyos emberek szemében, hogyan hatástalanítsam?

Figyelt kérdés
Kb. 3 emberről van szó.Rosszat nem tettem,de olyan gyűlölet jön belőlük irányomban,hogy mérgezik az aurámat,rosszul vagyok én is.Az ok abból fakad,hogy beképzelik maguknak hogy jóban vagyok a főnökkel,és velem kivételezik.Miközben a főnök mindenkivel jóban van,és mindenkinek elnéz mindent,így nagyon nem értem mi a gondjuk.Mit csináljak velük ? Hagyjam őket a saját ostobaságukban,vagy elmagyarázzam ezt ?
2017. nov. 16. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket, maguknak tesznek rosszat
2017. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd. Keruld a tekintetuket. Ne nezz rajuk soha!
2017. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ien emberek fogyatékosak szerintem.Azthiszik körülöttük forog a világ.Akármien felettessel kellett együttdolgoznom mindíg megértettem magam vele. És az ha nem fúrod folyamatosan a feletesed hanem próbálod megérteni és békében lenni vele abból sosem lesz baj.A mostani felettesem csoportvezetőm egy nő és az első két hétben szétszekált azzal viccelődött hogy ki fog vágni mint macskát sz..ni és úgy senkisem szereti az üzembe mostanra viszont semmi probléma nincs közöttünk poénkodunk meg iesmi .Szerintem aki főnöknél okosabnak képzeli magát az mindíg beképzeltség ne törődj az ien emberekkel szellemileg sérültek nem tudnak azonosulni mások problémáival.
2017. nov. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézz rájuk te is gyűlölettel, és figyeld a reakciót.
2017. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!