Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik volt a legrosszabb...

Melyik volt a legrosszabb munkahelyed és miért?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szociális munkás vagyok, felvettek szociális munkára idősek otthonába. Szépen le volt írva milyen feladatok várnak rám: klubbok szervezése, délutáni elfoglaltságok, közös programok, séta, illetve kiértékelések (milyen segítségre van szükségük stb). Na ebből semmi nem lett. Egész nap ápolói melót végeztem. Nagyon mérges voltam, mert szerintem szaktudás nélkül nem kellene ápolást végezni. Mindenki megérdemli, hogy szakszerűen kezeljék. Plusz én dirrekt nem lettem ápoló, mert nem bírom a vért és a tűt. Egy hét után felmondtam. Mérges voltam, mert simán vehettek volna fel ápolót ha arra volt szükség. Emlékszem folyamatosan rohantam hányni, mert nem bírtam a tű látványát. Pedig tök jó meló lett volna.
2018. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Ahol csupa nő vett körül. Az állandó pletyka, fúrás, idióta veszekedés miatt a munkájuk töredékét se csinálták, a szintén női főnök nem mert szólni nekik mert családias légkört akart, ezzel pedig az én munkámat hátráltatták. Annál nincs rosszabb hely, ahol a saját munkád a lusta munkatársak munkájára épül és mindegy mennyit dolgozol, ugyanazon a szinten érzed magad.

Öröm az ürömben, hogy miután a régi főnök elment nyugdíjba, kaptak egy férfi főnököt aki szétcsapott közöttük (kirúgni persze senkit se lehet, mert a közalkalmazotti munkaviszony nőknél örökélet +1 nap, bármennyire szarul dolgoznak is) és összekapták magukat.

Most csupa férfi munkatársam van a recepcióst leszámítva és ég és föld a különbség.

2018. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
erencsére csak rövid ideig, de pénz híján egy kárpitos, bútorkészítő üzemben dolgoztam varrónőként, ami maga volt a pokol. Téli szezonban kerültem oda, mert kellett a pénz, közben iskolába jártam.Sz Reggel 5 órára jártam be dolgozni, és általában este 10 óra körül értem haza. Ez idő alatt egyszer sem láttam a fényes napot. Az odafelé vezető út is már eleve elvette az ember életkedvét. Egy régi, lepukkant gyártelep volt, és mindenfelé ottfelejtett rozsdás vasak voltak halmokban az út mentén. Mire beértem álomittas szemekkel, addigra már ezerrel bömbölt a lakodalmas muzsika a magnóból. A zenét börtönviseltek szolgáltatták zömében. A varrogatást az nehezítette meg amellett, hogy súlyos tömegű rekamié kárpitokat kellett a gép alá gyömöszölnöm, hogy a délelőtti áruszállításnál végig nyitva volt az ajtó, és ez idő alatt remekül áramlott be a mínusz 5 fok. Ez általában eltartott pár órát. Persze ez idő alatt is teljesíteni kellett, mert hogy teljesítménybérben voltam. Ilyenkor szoktam venni egy teát az automatából, ami egyébként borzalmas volt, inkább csak műcitromos víz, kevés cukorral. És ilyenkor szoktam kimenni azzal a két személlyel az előtérbe teázni és cigizni, akikkel tartottuk egymásban a lelket. Talán két hónapig csináltam, de amikor felmondtam, és először kiléptem nappali világosságban az utcára, úgy éreztem magam, mint aki börtönből szabadult.
2018. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A katonasàg ahol 6 èvet szolgàltam.

A kollègàk miatt szereltem le.



A jelenlegi munkahelyemen meg az elnyomàs,szarkavaràs,okoskodàs megy.

Csak az tart ott,hogy közel van ès a fizetès is elfogadható.

2018. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

"a közalkalmazotti munkaviszony nőknél örökélet +1 nap, bármennyire szarul dolgoznak is"


Hát ez nem így van, én vagyok rá az élő példa!

Engem kirúgtak a gnóm, ocsmány, irigy kolléganőm miatt.

Egyébként teljesen igazad van, nőkkel dolgozni pokol. A férfiak között is vannak szemetek, de azért sokkal kisebb arányban. Bár hidd el, én láttam már nem egy férfit, aki többet pletykálkodott, mint egy nő.


+ Akkor válaszolnék a kérdésre is: Mindegyik. Az összes munkahelyemet utáltam, nem tudok mit kezdeni a szarkavaró, mocskos, szemét emberekkel. Most már vállalkozó vagyok, úgyhogy hálistennek nincs ilyen gondom, de az alkalmazotti éveim alatt végig súlyos depresszióm volt.

2018. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy hely pár éve, olyan lett a hangulat azt hittem hogy na itt tömegverekedés lesz.


Aztán egyik nap leléptem, otthonról adtam be a felmondásom.


Na azóta pár céggel arrébb vagyok.


Ja meg volt egy hely 2016-ban, ott csak pár hetet voltam, szintén uugyanez a szitu, na onnan is séta kifele, autóba be azt "csá", otthonról meg felmondtam, csak ott már pár hét után kiderült hogy ez nem cég hanem "valamilyen szervezet", "szervezett bűnözés", :D

2018. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Asztalos muhely, nevetsegesen keves fizetes, xarrago muszakvezeto, es mint utolag kiderult, be se voltunk jelentve rendesen.

#4, elarulnad hogy mit tettek a kollegak? Mert en 12 ev utan sem tudok olyan elkepzelni hogy miattuk szereljek le, tolunk mindenki csak a jobb lehetoseg remenyeben ment el.

2018. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valójában mindegyik rossz volt. Hogy miért rossz az alkalamzotti lét, szerintem felesleges leírnom mert mindenki tudja. Aztán egy ideig a szülői gazdaságban tevékenykedve éltem, nem volt mellette munkahelyem. Ekkor döbbentem rá hogy ha gazdag, szabad, boldog és egészséges akarok lenni, akkor otthon kell maradni. Aztán mégis ficánkolhatott bennem a kalandvágy, mert vettem egy városi lakást, ahol diplomát is szereztem. Persze hamar rájöttem hogy ha van diplomám meg egy kissé több fizetésem, attól még mindig alkalmazott vagyok, tehát nem nyerő. Ezért aztán ismét a saját életemmel kezdtem el foglalkozni városon is, majd a szülői gazdaság újraélesztésével is. Már kb. 30 éve nincs állásom és a világon még nem találtak ki olyan állást és fizetést amire azt mondanám hogy elvállalom. Nem véletlen az hogy az államosítások előtt sok ember odahaza dolgozott magának és családjának. Ahogy az sem véletlen hogy nyugaton az így is maradt.
2018. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Diákmunkák nagyrésze.

Kezdve az árufeltöltővel meg a szalag melletti munkákkal. Nem vesznek emberszámba, alacsony fizu, stb...


Host munkák jók voltak. Nincs mindig figyelő főni, nincs bacogatás, emberekkel kell beszélni, 1000/h feletti fizu. Csak sajna ez ritkán van, inkább hostesseket keresnek.

2018. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt egy helyem, ahol nem volt saját számítógép a munkához. Különböző feladatok voltak, amiket óránkénti beosztás szerint, mindig más számítógépnél kellett csinálni. Hatan voltunk egy irodában, plusz a főnök, és óra nullakor felpattantunk és vetésforgószerűen átültünk a következő munkaállomáshoz. Pl. 8-9-ig számláztál, 9-10-ig telefonos ügyfélszolgálatot csináltad, 10-11-ig adminisztráltál, aztán 11-12 között értékesítettél, stb. Nem volt rendes irodai szék, hanem háttámla nélküli konyhaszékeken ültél. Állítólag azért találta ezt ki az ügyvezető, nehogy "túl jól" érezzék magukat az alkalmazottak és a munka rovására menjen.

A másik hely pedig egy üzemi területen felhúzott konténeriroda volt, ahol folyamatosan egy zúgó-pöfögő gép zaját kellett hallgatni, annyira hangos volt hogy folyamatosan remegett az épület.

2018. jún. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!