Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen gyorsan lehet manapság...

Milyen gyorsan lehet manapság munkát találni? Ismerősöm szerint akár 1 hét alatt is, szerintem meg nem

Figyelt kérdés

Ismerősöm azt mondja ha valami nem tetszik a mostani melóhelyemen, ne szarozzak hagyjam ott a francba küldjek szét egy csomó életrajzot és 1 hét múlva már másik helyen kezdek.

szerintem ez úgy hazugság ahogy van. 1 éve kerestem állást, hát én százával szórtam az életrajzokat mindne szóba jöhető helyre beadtam 99%-a válaszra se méltatott, és nagy nehezen hónapok vagy fél év múlva vagy 20 állásinterjú után nagy nehezen felvettek a mostani szutyok helyemre ahol kapom a 110 nettót és örülhetek hogy fülem van és nem vagyok szatyor...


Szóval miről beszélnek azok akik szerint napok alatt akár el lehet helyezkedni? Nem tetszik valami a munkahelyeden? Beszólt a főnök? hagyd ott-1 hét és máshol kezdesz... persze!!!

Ahogy azt Móricka...


2018. jún. 17. 19:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
52%
Nem mindegy milyen pozícióról van szó. Érted, hogy mondom? :)
2018. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, hová jelentkezel. Ha oda jelentkezel, ahová senki nem akar menni, akkor rögtön, ha oda ahova többen is akarnak mint ahányat felvesznek, akkor lehet, hogy soha.
2018. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%
Attól is függ, mennyire keresett a szakmád. Szakképzettség nélküli, ügyfélszolgálatos, recepciós, call centeres, telemarketinges stb. állásokra nagyon sok jelentkezőből válogatnak, így kisebb az esély azokra bejutni.
2018. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%

Emberfüggő, végzettségfüggő is ám ez nagyban. Mi a párommal elég szerencsétlenek vagyunk, ő a legutóbb feladta és elment hulladéktelepre egy év után, 110 nettóról max. álmodhat. Amúgy van valami kis infós végzettsége gyakorlat nélkül, de azzal sehova se kell a környéken, Pest pedig nem opció.


Sok önéletrajz? Ezt évtizedek óta olvasom és nem értem. Pár havonta sem feltétlenül van egyszem megfelelő ajánlat, amit meg lehetne próbálni. Én rég kerestem munkát, de mindig másfél évig tartott, gyakorlottan, diplomával is. Akkor Budapesten.


DE való igaz, hogy élhetetlenek vagyunk, vannak sokkal ügyesebb emberek is.

2018. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
32%
1-2 het alatt lehet. Arrol nem masok tehetnek, hogy ugy nez ki az oneletrajzod, amit azonnal kukaznak a legtobb helyen.
2018. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ, h mik az elvárások.

Gyárba operátornak azonnal felvesznek és talán egy diplomás mérnökinformatikusnak sem kell sokakat keresgélni, főleg, ha jó egyetemre járt.

2018. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
18%
#6os egy barom
2018. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Szerintem is attól függ. Ha vannak elvárásaid és elképzeléseid, pl. konkrétan milyen munkát szeretnél végezni, hol, mennyi fizetésért, milyen körülmények között, milyen munkaidővel stb., akkor egyáltalán nem könnyű. Ha pedig teljesen mindegy, csak legyen valami, akkor tényleg rengeteg lehetőség van, de szerintem annak a nagy része az mondjuk olyan is... Viszont függ ez még több dologtól is pl. nem mindegy, hogy az ország mely részén keresel állást és milyen végzettséged, tapasztalatod van.
2018. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
86%
Feleségem a felmondási idő alatt adott le önéletrajzokat. A leszerelés utáni nap elment egy interjúra és azonnal állást ajánlottak neki. Kellett az ember.
2018. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 Fish1 ***** válasza:
100%
Érdemes nem csak meghirdetett állásokra jelentkezni. Egy időben pl. küldtem 3-4 céghez önéletrajzot, akik nem hirdettek semmit. Egyik helyről 1 hét múlva felhívtak, de olyan is volt, hogy egy másik helyről fél év múlva hívtak, csak addigra már volt helyem.
2018. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!