Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Havi 70 nettóért mennyi...

Havi 70 nettóért mennyi munkaidőt várhat el egy cég?

Figyelt kérdés

Még ha a minbért vesszük is alapul akkor is max a 160 órás full munkaidő 80%_át, ha meg a szakképzett bérminimumot akkor meg durván 60%os 160-os órás munkaidőt.

És ezek már a max értékekek.


Mert ennyiért örülhet ha olyat talál akinek van két keze lába le tudja írni a nevét és eljön havi pár napot össz vissz melózni.


2018. jún. 22. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
heti 20 óra
2018. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Semennyit, ennyit nem fizethet legálisan, persze 8 órás szerződésre.
2018. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Akármennyit elvárhat. Az más kérdés, hogy mennyit kap.
2018. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Heti 20 óra, valóban. Én 79 ezer nettót keresek így, bár ez szakmai gyakorlat nekem, máshol ingyen dolgoznak a diákok az adott területen, szóval én örülök neki.
2018. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Nálatok, Balázska, heti 350 órát, percenként legalább 3.000 darab, egyenként tíztonnás munkadarabot kézzel pakolászva. Ja, és mellette szó nélkül tűri a melós, hogy korbáccsal ütik-verik, szóban alázzák, mindenért őt teszik felelőssé, miközben a főnökség csak lébecol a fizetéséért.
2018. jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Heti 20 óra, valóban"


Megállapodni látszunk heti 16ban, 2x8-as felosztásban.

2018. jún. 23. 08:16
 7/9 anonim ***** válasza:

"Semennyit, ennyit nem fizethet legálisan, persze 8 órás szerződésre."


Legálisan ezt hívják közmunkának. Az egyik kolléganőm még ennyit se napi 8 órára, csak nettó 54-et, mert csak sima érettségije van.

2018. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A közmunkát ne keverjük ide.

Az egy segély más néven nevezve. Az nem munka. AZ egy szarsemmi, kirakat cirkusz. Voltam benne, a 8 órából kb 20 percet dolgoztunk....

2018. jún. 23. 14:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Azert, mert neked szerencsed volt, hogy olyan helyre kerultel, ahol 20 perc volt a munka, masutt nem ez a jellemzo, en pl tobbet dolgoztam par eve, mint, aki melle kerultem, mert o nem ertette es nem erdekeltek bizonyos gazdasagi dolgok, igy az a resze a munkanak teljesen ram maradt.
2018. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!