Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szabadság próbaidő idő alatt...

Szabadság próbaidő idő alatt ez így helyes?

Figyelt kérdés
Most juni 15en kezdtem el dolgozni, 12 nap szabadságom van az évre. Juli 6an van az államvizsgam illetve családdal mennénk nyaralni július utolsó héten (5 nap) ami már ki lett fizetve június elején. Tehát próbaidő alatt állok, kellemetlennek érzem hogy főnökhoz ezért kell fordulnom hogy engedjen el. Van már 2,5 óra túlórám (ez az 1. munkahetem) viszont ezt juni végére le is nullazzak. Ha legalább 2 napot ledolgoznek, és csúsztatással 4 napot ki tudnék venni így az szabályos lenne?
2018. jún. 22. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szóltál a felvételin, hogy neked fix programjaid vannak? Nálunk azokat elengedték nyaralni is, akik szóltak. De ezen felül nem kapott senki plusz szabit próbaidő alatt.
2018. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Majusba volt az interjúm és közvetítőn keresztül foglalkoztatnak szóval az idő tájt lett lefoglalva így nem tudtam már akkor szólni, mivel nem volt biztos.
2018. jún. 22. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
12 napbol 9-el a cég rendelkezik, valamint idoaranyosanmeg kell hagynod a szabadsagot. Tehát Neked julius végére nem lehet 6 nap szabadsagod...
2018. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remek, gondoltam :D bár valószínűleg elengedne mert nagyon rendes a munkáltatóm,viszont nekem rossz hogy pont így jön ki.. Ahhoz képest hogy 2017 szeptembere ota a cégnél dolgoztam diákként folyamatosan :D
2018. jún. 22. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg helyes,ha úgy vesszük,kb két nap "jár" egy hónapban.

Gyakorlatilag illett volna szólnod.

Az is egy megoldás lehetett volna,hogy addig diákmunkásként dolgozol.

2018. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!