Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 16 éves vagyok. Hol vennének...

Lvszlny kérdése:

16 éves vagyok. Hol vennének fel katonának?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 08:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
4%
Az miért lenne jó neked?
2018. jún. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és tisztelem azokat az embereket aki a saját életüket kockáztassák a hazájukért. És én is szeretnék közéjük tartozni.Már most.
2018. jún. 25. 08:45
 3/31 anonim ***** válasza:
4%

Most nem akarok trollkodni de ezt én sosem értettem, mi ebben a jó.


Amikor van hogy az "ember országa" ott b@@szik ki az emberrel ahol csak lehet, te meg majd ezeket segíted nem?


Nincs valami kávézó, ahol dolgozhatnál?

2018. jún. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

A katonákat sokan félre értik. Ők csak azt csinálják amivel az országot segítik. Egyáltalán nem hazudnak, ők csak azt csinálják amit kérnek tőlük.

És én egyrészt a kiképzésért, másrészt meg a szolgálatért szeretnék katona lenni

2018. jún. 25. 09:05
 5/31 anonim ***** válasza:
5%

Ha nem akarsz semmi szellemi fejlodest csak lovoldozni, akkor otthon elkezdheted, utana 18eves korodban kisetalsz(!!!) a francia idegen legioba.. A setalassal mar korbe megy a neved, hogy meg egy hulye (jo ertelemben) aki setalt, igy mar csak az elso 2honapos kikepzest kell minnel jobban megcsinalnod, ha jol sikerul te valasztassz magadnak ezredet.

Egy szerzodes 5ev, olvass utana rendesen!

Itt nem magyarorszagot, hanem EUt, de fokent a Franciakat veded.

Allitolag legjobb Franciaorszagba kerulni es egesz nap setalgatni a palyaudvaron. Ehez gondolom az is kell, hogy lassak nem akarsz lelepni.

2 gyerekkori baratom ment ki, egy jött vissza (3ev utan).

En inkabb egyetemet ajanlanek es kozbe belepni katonasaghoz, hogy mire vegzel ne csak tiszt legyel, hanem tiszt aki tudja, hogy hogyan mukodnek alatta a dolgok.

2018. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nem értem hogy mire ez a sok rágalom, a saját jövőmet szeretném végigvinni és nem azt hallgatni amit a szüleimtől is folyton hallok.

Hogy itt lesz neked a legjobb stb stb.

Nem!!!

Egy kérdést tettem fel de még csak egy szót nem írt volna valaki vele kapcsolatban. Csak annyit kérdeztem hogy hol vennének fel katonának 16 éves korban.

Erre az egyre lennék kíváncsi de nem kapok mást csak utálatot és rágalmat amire egyáltalán nincs szükségem!!!

2018. jún. 25. 09:14
 7/31 anonim ***** válasza:
5%

Ez egy ilyen hely, bármit csinálsz, kapsz utálatot és rágalmat bőven.

Nehogy azt mondd, hogy ez megvisel téged idegileg, hogy ez zavar. Szerinted a katonaságnál mi lesz?

2018. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Nem visel meg.

De ha kérdek valamit legyenek szívesek azzal kapcsolatosan írni.

2018. jún. 25. 09:30
 9/31 anonim ***** válasza:
46%

Magyarországon nem lehetsz katona, amíg nem töltötted be a 18. életéved, úgyhogy ezzel még várnod kell, addig legfeljebb annyit tehetsz, hogy ilyen orientáltságú iskolában tanulsz.


"Ők csak azt csinálják amivel az országot segítik. "

Sajnos ez a valóságban nem így működik, hanem a katonák csak bábok, akiket aszerint rángatnak, hogy kinek milyen politikai-gazdasági érdeke fűződik hozzá. Elég ha megnézed a közel-keleti konfliktusokat... Senki nem azért megy oda, hogy megváltsa, felszabadítsa az ott elnyomott embereket, hanem mert jövedelmező folyamatos háborúban tartani adott régiókat, úgyhogy alaposan gondold ezt át.

2018. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Tudom mivel jár a katonaságba bekerülni.

Tartalékosnak se vennének fel?

2018. jún. 25. 09:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!