Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek ha lenne egy...

Mit tennétek ha lenne egy pénzügy-számvitel diplomátok de nem vennének fel sehova dolgozni mert autisták vagytok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kötném a munkáltató orrára.
2017. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
100%

Attól függ, hol állsz a spektrumon. És aspi vagyok, csak az veszi észre, aki ért is hozzá, így én megtehetem, hogy ha úgy érzem, hogy hátrányba kerülnék miatta, nem mondom el.

Ha ez nem opció, próbálkozz alapítványon át vagy vigyél egy szakvéleményt, amiben leírják, hogy alkalmas vagy a "normál" munkavégzésre.

2017. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Tarts ki és küzdj!

Én nő vagyok, és az egyetemi éveim alatt sorra megcsináltam minden jogsit, és a tanulmányaim mellet buszozni és kamionozni szerettem volna.


Egy filmben nem tudnám feleleveníteni, hogy mennyi bántást, megalázást, és elutasítást kaptam.


Ez van SAJNOS.


Aztán az 1 milliomodik helyre felvettek ahol 3000%-ot bizonyítottam.


Tudom, hogy nem nagy vígasz, de ha van egy terved-álmod, tarts ki mellette!


Sok sikert! Soha ne add fel!

2017. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bosszút tervezek.
2017. jan. 7. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt azért hagyd a leg-legvégére :)
2017. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megszerezted a diplomát, annyira csak nem lehetsz hülye, hogy ne tudj dolgozni.

Nem vagy köteles közölni a felvételiztetővel, hogy neked ilyen gondod van. Egyébként meg próbálkozhatsz más munkakörbe is jelentkezni, aztán sok cég működik úgy, hogy csak be kell kerülni és cégen belül már mozoghatsz, hamarabb látod az álláslehetőségeket, mint cégen kívül, mert először a cégek többsége belső körben keres, és csak akkor hirdetik meg publikusan is, ha sem a belső állományból sem a dolgozóik ismerősi köréből nem tudják feltölteni a megüresedett vagy az újonnan nyílt munkakört.

2017. jan. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnézted a könyvelőt ? :DD
2017. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire extravertáltaknak való szakra mentél, akkor nem hiszem, hogy autista lennél
2017. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!