Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ezt miért csinálta...

Szerintetek ezt miért csinálta a főnököm?

Figyelt kérdés

Kirúgott a főnököm, minden ok nélkül, persze próbaidőn voltam, és kérdeztem hogy esetleg a munka miatt?

Erre ő: Nem

Végülis hebegett hábogott és nem osztotta meg velem hogy mi a problémája.

Azt mondta ennyi késsz ne kérdezösködjek menjek!

Még mondtam neki kedvességből hogy beszéljük meg változtassunk ezen-

Megérdemel mindenki egy esélyt-

mindent megcsináltam neki amit mondott.

Bementem a melohelyre és épp pakoltam a kenyereket és közben szól hogy menjek oda és kezébe a felmondo papír.

Semmi előzmény nem volt, hogy ki fog rugni meg ilyenek.


2018. jún. 25. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
gonoszfej a főnőkőd
2018. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, mi motiválta, de ha ennyire nem emberséges, jobb is így. A leírtak alapján nem a munkáddal volt baja, valamiért üzleti szempontok miatt ezt kellett lépnie. Az is lehet, hogy egy haverjának kellett az álláshely. Ezer oka lehet, csak tippelhetünk.
2018. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Volt egy ugyan ilyen szitum, fajt kirugni, de lassu volt, a munkaja igenytelen volt (probalkozott), figyelmetlen, mindig kellett melle valaki, probaido utolso napjan szoltam neki, hogy mennie kell, indoklas nelkul.

Hiaba beszelunk rola, ha csak annyit tudott nem tobbet.

Folosleges felelosseget meg nem valalunk.

2018. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ok bármi lehetett.

Lehet valakit el kellett küldenie mert sokan vagytok.

Próbaidő alatt bármelyik fél felmondhat indoklás nélkül.

2018. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kamutroll.
2018. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

OFF: Hármas, ez érthető, de ilyen esetben miért nem lehet megmondani az okot?

Engem egyetlenegyszer küldtek el, megmondta a főnök, hogy létszámleépítést rendeltek el fentről (minden plázában megtalálható fast-fashion bolt), és mivel én vagyok a legfrissebb embere, engem bocsájt el. Megértettem, szedtem a cuccom, mentem. Legalább tudtam az indokot, így nem fájt.

De azóta láttam több olyan elbocsájtást, hogy se szó, se beszéd "fogd a cuccod és menj". Miért nem lehet megindokolni, csak körvonalakban, hogy "Józsikám lassú vagy, béna vagy, tanulnod kéne még, nem neked való ez a szakma?" A munkavállalói oldalról én ezt nem értem, szerintem velem szemben abszolút tisztességesen és korrektül jártak el.

2018. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3mas vagyok

Azert mert probaido alatt nem kotelezo, ilyenkor ugyan csak a semmi felesleges felelosseg, ha elmondodm neki miert azzal o nem ert egyet es feljelent (megtortent), jon a csak azert mert cigany vagyok..

2018. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7: De erkölcsileg illik megindokolni az elbocsátást. Azért, hogy a dolgozó tisztában legyen vele, hogy mik a hibái, és egy következő munkahelyen már próbálja nem elkövetni őket, javítani magán.


De szerintem kamu a kérdés.

2018. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi, 3-7 válaszoló. Magamból indultam ki, meg se fordult ez a fejemben.
2018. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!