Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidő felmondás?

Próbaidő felmondás?

Figyelt kérdés
Felmondtam próbaidő alatt de még be kéne menjek kilépő papírokat aláírni. Lehet belőle valami ha elhanyagolom? Semmiképp se szeretnék visszamenni

2018. jún. 29. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Logikus,hogy kellenek a papírjaid meg aláírni,hogy megkaptad stb stb.
2018. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen papírjaim? Persze logikus, de nekem semmi kedvem bemenni. Szóval a lényeg van valami következménye?
2018. jún. 29. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van. Nem fizetnek ki, stb
2018. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Figyelem!!!!! Adótanácsadó és jogász véleményét kértem ki, mert hasonló helyzetben voltam tavaly.


Szóval: NEM KÖTELEZŐ SZEMÉLYESEN BEMENNI!!!!!! EZ TÉNY ÉS NEM VITAALAP.


Nem tarthatja vissza a béredet, átutalással kell rendeznie, a kilépő papírokat pedig küldje el postán.

Írj egy felszólító levelet, küldd el ajánlva tértivevénnyel, amiben megadod a bankszámlaszámot és a postacímet, plusz kéred az utalást és a papírokat. Ehhez jogod van, ha nem teljesítik, elvesztenének egy munkaügyi jogorvoslatot.

2018. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak egy napot voltam bent, úgyhogy fizetés annyira nem izgat. Ők azt mondják hogy csak személyesen lehet. De mondom engem nem érdekel ha nincs semmi komolyabb következménye
2018. jún. 29. 15:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem írta alá a felmondását akkor jogilag mėg munkaviszony áll fent. Aláírni meg csak szemėlyesen lehet. Be kell mennie.
2018. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elég ellentmondásosak a válaszok. De akkor komoly következménye nincs, ha nem írom alá?
2018. jún. 29. 15:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kellenek a papírok.


Hívd fel őket hogy küldjék el postán, kész.


Amúgy ha mész valahova úgyse kérik, mindenki tudja hogy "diliház" van melóhely szintjén, valahonnan pl. aki nem szimpatikus azt a biztonsági őr "kíséri ki" az épületből.

2018. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!