Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg ilyen rugalmas sok...

Tényleg ilyen rugalmas sok munkahely, hogy ilyen sokan tudnak egyetemre járni mellette?

Figyelt kérdés
Többnyire ugye pénteken déltől és szombaton vannak órák, vagyis pénteken előbb el kell jönnie az embernek, hogy beérjen az órájára...
2018. jún. 30. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem. Én pont most kerestem rugalmas munkahelyet, de nincs túl nagy választék. Szerencsére hamarosan diplomázok és válthatok. Az egyetemisták többnyire diákmunkákat vállalnak, azok valamivel rugalmasabbak.
2018. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam rugalmasak voltak. Egy hónapban egyszer volt oktatás, de akkor csütörtöktől vasárnapig. Plusz még a vizsgák. Azok mindig hétköznap voltak. Az én munkahelyemen örültek, hogy tanulok, úgyhogy nem volt probléma.

De nyilván ha valaki teljesen mást tanul, mint ami a munkájához kéne, akkor tudják, hogy csak azért tanul, hogy elmenjen onnan. Akkor érthető, ha nem támogatják.

2018. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha belegondolunk, heti 1 nap nem nagy veszteség, ha cserébe utána évekig lesz egy szakképzett, végzettséggel rendelkező munkaerő. Ráadásul a munkahelyeken is emberek dolgoznak, emberek a főnökök, nekik is lehetnek érzelmeik, segíthetik a dolgozójukat.
2018. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem minden munkahely rugalmas, sok helyen nem engedik el az embert, de az ilyen munkahelyeken meg is látszik az értelmi színvonal. csak a dolgozók kizsákmányolására törekszenek minél nagyobb haszonért, utána meg csodálkoznak, hogy hetente újabb szakképzetlen valakit kell keresni, aki dolgozik ott.

Munka mellett sehogy sem könnyű az egyetem, mindkét oldalról áldozatokat kell hozni.

Lehet munkáltatóval képzési szerződést is kötni, akkor jár tanulási pótszabadság és akár a tandíjat is fizeti a cég, de akkor meghatározott ideig köteles vagy ott dolgozni, különben vissza kell fizetned minden támogatást.

Első hülyeségeket ír, hogy diákmunka mellett járnak az emberek egyetemre. 30-35 évesen levelező tagozaton ki jár diákmunkára????

2018. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A normálisak rugalmasak.


De, össze is lehet hasonlítania normálisat meg a nem normálisat.

A nem normálisnál nagy a fluktáció, 3 hónap alatt totál kicserélődik egy team, jellemzően ilyenek a műszakban dolgozós gyári betanított munkák.

2018. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!