Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szereted a munkád? Mit dolgozo...

Szereted a munkád? Mit dolgozol ha igen?

Figyelt kérdés
En sima gyárban dolgozom. Viszont jol keresek. Bár nem otthon.:) az emberek amik feldobják a napom. Meg ugye hogy lehet zenét hallgatni. Tehát apróságok. De kinek mi. Ezért vagyok kívancsi
2018. jún. 30. 17:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen,szeretem.


Kutyakozmetikus vagyok, gyerekkori vágyam volt ebben a szakmában dolgozni. Sokan azt mondták nem szakma ez keressek mást. De nem,kitartóan kitartottam emellett a szakma mellett.


3 éve már,hogy a szakmában dolgozok,minden nap örömmel megyek be. Abszolút nem unalmas,minden kutya más és más. Van amelyikkel sokat kell küzdeni,de nem baj :D


Pörgős,változatos.


Alkalmazott vagyok,főnökömnek meg családi házuknál lett kialakítva a kozmi van terasz rész és ilyenkor nyáron a nagyobb testűekkel kicsit sétálgatunk a nagy teraszon rázzák magukból a vizet,játszunk velük. Így sok kutya feltud oldódni! Illetve a 60-70 kg-os kutyák kint fürdenek a teraszon, tök jó buli a kinti fürdetés is.


El sem tudnék képzelni más munkahelyet, míg lenem raktam a szakmát dolgoztam,gyárban,irodába,takarítóként,szobalányként de sehol nem bírtam hosszú távon lenni,idegesítettek az emberek és maga a közeg is..Illetve egyik sem nekem való volt.


Áprilistól szeptemberig nagyon jól keresek, aztán szept-okt-nov nem túl jó, december nagyon jó, január-február nem olyan jó március meg változó attól függ milyen az idő.


Nem keresem magam halálra főleg mikor nincs szezon,de nekem többet számít az,hogy nem gyomorgörccsel indulok el minden reggel!

2018. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
5 féle dolog, szeretem mert az enyém
2018. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mi az a 5 fele dolog?
2018. júl. 1. 08:07
 14/16 anonim ***** válasza:
Óvónő vagyok. Alapvetően szeretem csinálni, viszont vannak rossz és jó napok is.
2018. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 RockyCellar ***** válasza:

Nagyon szeretem

Mezőgazdasági gépkezelő vagyok.

Tehát termelői munka

Nem bent vagy a négy fal közt és ülsz a monitor előtt hanem kint a szabadban. Jó nézni mikor elveted a magot és látod fejlődni a növényeket amit amikor betakarítasz akkor látod milyen jól is dolgoztál.

Ezt szeretni kell meg aki nem szereti nem is tudja normálisan megcsinálni soha.

2018. júl. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Létesítményi tűzoltó vagyok. Gyerekkoromtól tűzoltó akartam lenni, de hosszú évekig mással foglalkoztam, viszonylag idősebb fejjel kerültem az imádott szakma közelébe. A létesítményi is ugyanolyan tűzoltó, csak mi nem lakosságvédelmet látunk el, hanem iparbiztonságot. Szeretem csinálni, egyszer nem volt olyan, hogy kedvetlenül menjek be. Szerencsére anyagilag is kielégítő.
2020. júl. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!