Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Manapság kiutálják a munkahely...

Manapság kiutálják a munkahelyről azokat, akik nem hagyják, hogy kihasználják és bolondnak nézzék valamint?

Figyelt kérdés
Nincsenek benne abban, hogy kipletykálják azt, aki éppen nincs ott, nem barátkozni, fecsegni járnak a munkahelyre, hanem becsülettel dolgozni és nem nyalnak be a főnöknek plusz a kollégáknak, hanem kiáll magáért és a jogaiért?

2018. jún. 30. 18:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

sajnos van benne igazság. sokszor az is elég, ha zárkózottabb vagy és nem szeretsz pletykálkodni.


Magyarországon sajnos az emberek többség egyszerű proli.

Nekem is szinte mindenhol problémám volt, mert keveset beszélek és is elég vékony és alacsony vagyok, így aki frusztrált és szeret kötekedni, gyakran engem talált meg először.


De abból is volt problémám, h nem akartam részt venni ilyen "höhö jó nagy segge van, de hát nagy kofferbe jó pakolni" típusú beszélgetésekben.

2018. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10: És az sem ritka, hogy utána az ilyen szerelemszövődés szüli a konfliktusokat és problémákat. Hiszen alapjában véve stresszes egy légkörben dolgozni, miután szétmentetek. Ha pedig az a helyzet állt be, hogy egymáshoz sem szóltok, az végképp a munka rovására megy.

Ami meg a családi hangulatot illeti, az még a fehér hollónál is ritkább. Én 10 éve külföldön élek, dolgoztam már pár helyen, de a legpozitívabb esetben is csak normális volt a légkör, nem csesztették az emberek egymást minden hülyeség miatt, valamint elfogadták, ha valaki nem szószátyár. Na de családi hangulatot, azt még sehol nem tapasztaltam.

2018. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11: Igen, énrám kapásból rámhúzták, hogy fennhordom az orrom, meg tuti lenézem őket, azért nem beszélgetek. De fogadok, hogy ha beszélek velük, akkor meg néha avval csesztettek volna, hogy a szám jár a kezem helyett. Tipikus "Van sapka, azért, nincs sapka, azért"-egyedek voltak.

Másik helyen meg azt találgatták, hogy homi vagy impotens vagyok-e, mert sose beszélem meg velük a nőügyeimet, meg a nemi életemet.

Ilyen téren külföld mégis csak más.

2018. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ami mindenképp előny egy külföldi munkahelyen hogy nem vajkalnak a magáneletedben. Itthon még szinte kötelező belekotni valakibe csak mert más fazonú a haja vagy mert ad magára. Ezutobbit én mindig is ruhelltem a hazai munkahelyeken. Külföldön is vannak genyok de pl. németeknél nem fognak a magáneletedben vajkalni.
2018. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!