Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezeljem jól a munkahel...

Hogyan kezeljem jól a munkahelyi stresszes helyzeteket?

Figyelt kérdés
Sok álláshirdetésben írják, hogy kell a jó stressztűrő képesség. Hogyan javítsak a stresszűrő képességemen?

2018. jún. 30. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Ha jót akarsz magadnak, felejtsd el a pic$áb@. Nincs az a lóvé meg pozíció, ami megéri a stresszt. Mert tűrheted, meg a nyomást, meg multitasking-olhatsz orrvérzésig, aztán 40 évesen ott állsz idegroncsként. Neurológiáról rohangálsz a kardiológiára, levezetés képpen pedig beugrasz a pszichiátriára, csak hogy teljes legyen a napod. Nekem tuti nem kéne stresszes munkakör, inkább élem egy nyugodt, csóró életét, és úgy is döglök meg, ha eljön az ideje. Egyszerűen nem éri meg. De erre majd rájössz, mert ahogy feltetted a kérdést, alapból nem lehetsz egy mindig pörgős, sttessztűrő fajta, ha meg magadra erőlteted, akkor nagyon hamar le fogsz robbanni szellemileg, s azon kapod magad, hogy alig múltál 30, de már a pokolba kívánod az életedet.
2018. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy kinek milyen a stressztűrő képessége, az genetikai alapokon dől el. Nem lehet rajta változtatni.

Én közepes idegzetű vagyok, vendéglátóiparban mosogatóként nyomom tíz éve. Nem szeretném egész életemben ezt csinálni.

2018. júl. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A válasz: lesz*rod, és megteszed a tőled telhetőt.

Tudatosítsd magadban, hogy nem vagy tökéletes, de az állásért mindent megteszel, tehát ha beüt valami krah, akkor az nem a te hibád.

2018. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!