Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennétek erre a munkára a...

Mennétek erre a munkára a helyemben?

Figyelt kérdés
Talán felvesznek egy munkahelyre. 54-56 ezret lehet keresni. Öregekhez kell járkálni. Kb. 7-kor mennék és kb.4 -ig. Takaritani gyogyszert kiváltani stb. 2 kissebb gyerekem van. Apa külföldön. Segitség nincs. Igy a 2 gyerekek ugye egyedül lennének itthon. 1-2 alkalommal rájuk tudnák nézni mit csinálnak napközben. Mennétek?

2018. júl. 1. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Én még 25 ezerért is.
2018. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek? Nincs egy szomszéd sem, aki napközben legalább néha rájuk nézne?
2018. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
8 és 12 éves. Nincs senki mert vagy dolgoznak a szomszédok vagy olyan akire a macskát se biznám.
2018. júl. 1. 09:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát, ha 5 napot kell járni, akkor elég húzós. Nincs a környéketeken jobb munkalehetőség? Ettől a mcdonalds is többet fizet. kb dupla ennyit.
2018. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen 5napot. Nincs más max.gyárak üzemek ahol meg 12 orázni meg müszakolni lehet.
2018. júl. 1. 09:31
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

hahaha :D


És ezt az összeget ki számolta ki neked?


Bírom ezeket a "munkákat".


De tényleg mondták hogy "ennyi lesz a pénz" vagy hogy?

2018. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen. Ilyen közmunka vagy mi. Önkormányzati.
2018. júl. 1. 09:38
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
otthonról végezhető munkát nem találtál ?
2018. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a 13 és nyolc nem tűnik olyan kicsinek. Nekünk is volt olyan hogy a szüleink egész nap dolgoztak, és bégig egyedül voltunk, én akkor voltam 12, húgom 10, öcs€m pedig 7
2018. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennék. A gyerekek már nagyobbacskák. Plusz rájuk is tudsz nézni napközben.

Kicsit nehéz lesz, mert minden házimunkát munka után kell majd elvégezned, de idővel belejösz.

Én 5 éve maradtam egyedül az akkor 8 éves fiammal, mert meghalt a férjem.

Én dolgoztam, ő iskolába járt.

Szünetekben egyedül volt itthon, vagy táborban vagy bevittem a munkahelyemre.

Most már 13 éves lesz lassan. Nem igényli napközben a társaságomat.

Viszont körülbelül két éve kezdett háziasodni. Mosást elrendezte, felmosott, stb mire hazaértem, nekem csak főznöm kellett. Mára ott tartunk, hogy már egyszerűbb ételeket is megfőz.

Mi nagyon sokat beszélgettünk régen, hogy most neki is változni kell, nekem is, mert csak ketten maradtunk és segítenünk kell egymást.

Azt tudnám javasolni, hogy ülj le a gyerekekkel és beszélgessetek, hogy most mi lesz, hogy lesz.

2018. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!