Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor nem szeretnel/nincs...

Mikor nem szeretnel/nincs kedved mi motival hogy bemenj dolgozni?

Figyelt kérdés
Gondolom mibdenkinek vannak olyan napjai.:)
2018. júl. 2. 12:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem max annyi,hogy jó lenne még pihizni,de engem a karrier lehetőség előrelépés motivál.
2018. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Kell a pénz. A legtöbb embert elég jól motiválja. Rezsi, kaja, ruha, esetleg lakáshitel, albérlet.
2018. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

A pénz motivál. Miközben dolgozom a pénzre gondolok. Rosszabb napjaimon tartok magamnál egy húszezrest, amit elő elő veszek, megsimítom, megszagolom, hozzá dörzsölöm az arcomhoz, puszit adok neki. Olykor ha olyanom van, elmegyek a wc-re és kiverem, természetesen közben a pénzre gondolok + simogatom a mellbimbómat a húszezressel. A zacsimat is néha megcsapkodom vele. Imádom a pénzt :)


Viccet félre téve: csak bemegyek dolgozni és kész. Nem motivál semmi, lenyomom a műszakot aztán go haza. Túl lehet élni.

2018. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó en is mindig igy teszek.
2018. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Nincs mindennap kedvem dolgozni menni. De nem kedv kérdése. Különösebben nem kell motiváció. Egyszerűen menni kell és kész.

Viszont van, amikor már előző este azon gondolkodom, hogy milyen jó lesz majd másnap folytatni, amit aznap elkezdtem és alig várom, hogy bent legyek és csinálhassam.

2018. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szep valaszokat kaptam. Elso mit dolgozol hogy elorelepes is van? Mi az hogy karrier? Manapsag mindenkinek vab karrierje?
2018. júl. 2. 12:20
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

,,Elso mit dolgozol hogy elorelepes is van?"

Senior szoftverfejlesztő vagyok.


"Mi az hogy karrier?"

Karrier,az,hogy folyamatosan több és több felelősségű munkát kapok a cégnél plusz pozíció és szint ugrás is lehetséges,akár külföldi missziók sokaságával egybe kötve.


"Manapsag mindenkinek vab karrierje?"

Lehet bárkinek csak ehhez sok sok lemondás teperés,tanulás kell.

2018. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

4 es vagyok

Viccet felreteve az elorelepes motival sajat ceget szeretnek letrehoz i most 26 vagyok egyenlore szakosztalyvezeto mernok vagyok innen meg van feljebb 1 el most netto 740 et kapok +jutalekok ha muszaki igazgato leszek ami mar kozel van akk kb ennek a duplajat.

Ez motival es par ev mulva ebbol a penzbol szeretnek ceget inditani.

2018. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hihetetlen. Itt akarhol olvasok kommenteket ki mit dolgozik mindenki 300+t kap. Es senki nem dolgozik gyarban vagy barmi ami 120-140. Tehat erdekes. Nem hiszem higy ez lenne qz atlag. Valaki hazudik sracok.:D
2018. júl. 2. 12:29
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

9: Én nem keresek ennyit :D Bár nem gyárban dolgozom.

Irodai munka, nettó 260. Elégedett vagyok. Sose akartam karriert, csak annyi a vágyam, hogy normális életem legyen és ne kelljen hó végén számolgatni a pénzt. És ez teljesült is.

Nem a munkában élem meg a boldogságot, hanem azon kívül.

2018. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!