Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor nem szeretnel/nincs...

Mikor nem szeretnel/nincs kedved mi motival hogy bemenj dolgozni?

Figyelt kérdés
Gondolom mibdenkinek vannak olyan napjai.:)
2018. júl. 2. 12:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

2 hetet dolgoztam irattárban, az gyakorlatilag egy raktár volt, a telefont sem lehetett bevinni a munkaterületre. Szerinted a gyári dolgozókat ilyenkor itt találod? Hacsak nincsenek épp szabin...


Mi motivál, ha nincs kedvem? Az, hogy kell a pénz, mert abból élek. Egyébként 200-230 nagyjából a nettóm. Mindenkinek vannak rosszabb napjai, de ha nem dolgozol, mehetsz az utcára.

2018. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
En kulfoldon dolgozom gyarban. Tulora nelkul a 210-220 megvan. Csak nem a kedvenc munkam. A penz amit nezek.:D csak gondoltam megkerdezek masokat is hogy mizu eteren.
2018. júl. 2. 13:07
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

7 es vagyok en gyarban dolgozom de mint mondtam szakosztalyvezeto en gepeszmernok vagyok egy gepeszmernok alapfizetese egyetemrol kikerulve 350-500 ezer ft.

Es erre lehet halnozni meg a beosztassal mint en.

2018. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne ugy kepzeld hogy a gyaetosor mellett allok napi 12 orat , nem.

Egy gepeszmernok azert mernok hogy ne keljen a kezet osszepiszkolni :)

2018. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

Képzeld el, hogy a gyártósoron kezdtem, érettségi után. Családi okokból nem tudtam fősulira menni.

Onnan jutottam egyre feljebb.

Most műszakvezető vagyok, igaz, hogy három szak, de többet keresek, mint a legtöbb mérnök. Felelősségteljes munka, nagyon összetett, nem alkalmas rá mindenki. Akiben van plusz, annak bárhol lehet karrierje egy gyárban is.

2018. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem akartam leszolni en senkit de szerintem be kell hogy lassuk hogy nem az a jellemzo amit te leirtal a legtobb helyen marcsak azert sem mert megkoveteli a munkakor az egyetemi vegzetseget es tudast mint nalunk hiaba vagy ugyes es kitarto de ha nincs tudasod akk nem tudsz mit kezdeni en a BME-n vegeztem .
2018. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem alig elég a pénzem valamire. Nem vagyok szoftverfejlesztő se programozó se semmi ilyesmi, nem is keresek alsóhangon havi egy misit.

Az motivál, hogy abban bízom és az lebeg a szemem előtt, hogy egyszer talán a saját magam ura leszek és nem egy csicska és hogy nem kell ezt csinálnom életem végéig, mivel így meg lehet keseredni (meg is keserednek jó sokan)

De én nem akarom és tudom elfogadni, hogy ennyi lenne az élet.

2018. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

1) a tudat, hogy pénzt kapok érte

2) ingázás alatt hallgatom a kedvenc zenéimet vagy olvasok

3) ez nem tudom, mennyire "motiváció", de teljesítménykényszeres vagyok, meg becsületes ember, így olyan ki van nálam zárva, hogy random ellógok vagy betegséget kamuzok

2018. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egyrészt szeretem a munkámat / raktár, mindig van valami / másik meg persze ami motivál, a pénz, amit nemrég emeltek.:-).

Persze, van, hogy nincs kedvem bemenni dolgozni, / főleg a hétfő reggel olyan alkalom, haha /de olyankor általában semmihez nincs kedvem, ki sem kelnék az ágyból...de muszáj!

Amit egy korábbi hozzászóló viccesen írt: zsebbe kéne tenni egy húszezrest, ha le van eresztve az ember munka terén, néha megsimizni, és máris jobban megy minden!:-)

2018. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Azert egesz vegyeswn vagyunk ahogy latom.:)
2018. júl. 2. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!