Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 12 órás munka. Hozzá szoktatok?

12 órás munka. Hozzá szoktatok?

Figyelt kérdés

20/F iskolás vagyok még.


Tescóban dolgoztam egy ügynökség keresztül. Elégedett voltam a munkával 8 órás műszakot dolgoztam, elég jó volt. Most nincs náluk szabad hely. Inkább mentem volna a Tescoba 3,80€/órabért kínáltak. Gondolkodtam, hogy a gyárban ahol tavaj dolgoztam, de ott sincs szabad hely és azok is 8 órás munkát végeznek és az nekem jobban megfelelne és + 4€ órabért kínáltak. Most mentem bejelentkezni egy harmadik munkahelyre mert mindenhol tele vannak az iskolások részére a munka. Bementem ebbe a harmadik ugynoksegbe és kínáltak 3,30 €/órabér, és hozza teszem, hogy 12-ni. Fogom bírni? Nagyon félek. Mik a tapasztalaitok?


2018. júl. 4. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

12 ora fizikai munka kizarolat? 1 muszak?

Embere vallogatja. Van akinek a 8 ora is borzasztoan sok.

Nekem jo tapasztalatom van, de en a 12-bol max felet dolgoztam, ejszaka meg min 4 orat szunditani.

2018. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Melyik ország ez, hogy ilyen alacsony órabért kínálnak?
2018. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szlovákia
2018. júl. 4. 17:15
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem kell félni, ki lehet bírni a 12 órát.

Milyen munkahely? Gyár, szalag mellett?

2018. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
100%
A 8 óráshoz képest kicsit xar de kibírható. Nekem mindig úgy volt hogy vagy 8 vagy 16 óra és 12 csak akkor ha valaki lemond egy műszakot és ketten bemegyünk helyette plusz 4-4 órában. Fura de nekem 12 után 16-ozni tök kibírható volt de 8 után 12-zni meg nagyon rossz. Pedig ugyanúgy 4 óra a többlet.
2018. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
*4 —> :Gyár, joghurtokat fogok tenni a ládába, remelem nem a szallagnál lesz mert az kész világ vége lenne
2018. júl. 4. 18:06
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Sosem dolgoznek ennyit, 6 oraban haromszor ennyit keresek, szellemi munkaval:D
2018. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Embere válogatja. Van, aki tud 12 órában dolgozni és van, aki nem. Az egyik előző munkahelyemen akkor vezették be, mikor ott voltam. A csapat egyik fele örült, hogy milyen sok szabadnapja lesz, amikor maszekolhat, a másik fele morgott, hogy úgy fog kinézni a munkanap végére, mint a mosott sz*r. Én másfél év alatt nem tudtam megszokni, továbbálltam. A mostani munkahelyemen is ugyanígy behozták a 12 órás műszakokat, innen is le kell lépnem, csak sajnos a környéken már nem nagyon van olyan munkahely, ahol fizetést is adnak és nem 12 órásak a műszakok. A magam részéről úgy gondolom, a 12 órás műszak nem embernek való, de továbbra is fenntartom, hogy van, aki hozzá tud szokni.
2018. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
8: Te most arra célzol, hogyha 12 óráztatnak, akkor a munkahét amutomatikusan négynapossá változik? Hohó, nem mindenütt tartják ezt be. Hallottam én olyanról, hogy valakit heti hat napban dolgoztattak, reggel hattól este hatig.
2018. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem erre célzok. A 12 órát általában folyamatos műszakban találják ki, a dolgozók legnagyobb örömére.
2018. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!