Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha mindenki utálja a nyalizós,...

Ha mindenki utálja a nyalizós, helyezkedő, furkálódó, törtető kollégákat, akkor hogy lehet, hogy mégis nekik áll a világ? Mit lehetne tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Miért kell hagyni és tudomásul venni, hogy "ilyen a világ", mikor ez senkinek se jó? Miért működik ez?

2018. júl. 5. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ők akarnak valamit, bennünk van az élet az erő, el is érik amit akarnak általában, így van ez jól. Te mit akarsz ?
2018. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pl. semmit, és soha nem is akartam semmit*
2018. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem mindenhol értékelik a törtető embereket.
2018. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azt lehet tenni hogy te mégjobban helyezkedsz, törtetsz, esetleg nyalizol. ha nem törtetne senki, minden cég egyhelyben toporogna.
2018. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért működik,mert mindenki fél.És úgy vannak vele,ha én nem ragadom meg az adott lehetőséget,akkor majd más megteszi.


A lehető legjobb tanács,hogy ne bízz meg senkiben 100%-osan,és akkor nem érhet csalódás.

2018. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok az ilyenekkel, hogy az élet nem hagy kifizetetlen számlát... M g×kedik, de holnap az élet megszívatja...
2018. júl. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Törtető alatt azokat értem, aki simán keresztülgázol másokon és senkire nincs tekintettel, csak hogy övé legyen a jobb pozíció. Ha valaki a tudásának és a szorgalmának köszönhetően egyre feljebb jut, azzal semmi baj nincs, sőt, becsülendő. A baj pont az, hogy gyakran éppen őket golyózzák ki a pletykás, nyalizós stb. munkatársak...
2018. júl. 6. 22:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj Kérdező jegyezz meg valamit:Isten malmai lassan de biztosan őrölnek és nincs kivétel.Nem lehet mindig 6-ost dobni a kockával...
2019. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!