Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Attól hogy nyári szünet van...

Attól hogy nyári szünet van attól még lehet jelentkezni iskolákba rendszergazdának?

Figyelt kérdés
És ilyenkor a rendszergazdáknak sem kell egyébként dolgozniuk?? Ök is otthon vannak nyáron??

2018. júl. 12. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

1. Lehet jelentkezni.

2. Dolgoznak nyáron is, ahogy elég sok iskolai dolgozó is bent van ilyenkor is.

2018. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet jelentkezni természetesen. Van ügyelet, vagy a titkárság, vagy a tankerület vezetésnek nincs nyári szünet.

Ahogy látom a rendszergazdáknak akkor van szabadság, ha ekkor adják ki, vagy esetleg intézményi szinten zárnak be pár hétre.

(pl.: tavaly ahol vagyok, ott bent kellett lennie nyáron is végig az augusztus 20.-i hét kivételével)

2018. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Két olyan suliba már elküldtem, akik ugyan nem hirdettek ilyen állást de én azért próbálkozom.
2018. júl. 12. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jelentkezni. Ott, ahol a következő tanévre keresnek embert, már most örülnek a jelentkezőknek, mert szeptember elejére biztosan munkába tudják állítani őket. Egyébként meg az iskolai rendszergazdák nyáron is dolgoznak: az iskola levelezése és honlapja nyáron is kell, hogy menjen, ehhez legalább hibaelhárítás kapcsolódik, ráadásul egy jól működő iskolában a tanév kezdetére minden újonnan felvett dolgozónak és hallgatónak van saját felhasználói fiókja, azt sem a legyek hordják össze.
2018. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!