Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki iskolában dolgozik (admini...

Aki iskolában dolgozik (adminisztrátor) annak nincs nyári szünet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 13:56
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
nincs
2018. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szabadság van, annyi, amennyi jár neki. Azt pedig egybefüggően igyekeznek a nyáron kiadni.

Bőven van egy adminisztrátornak egyébként nyáron is dolga a suliban.

2018. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Adminisztrátori munkakörben az ember nem pedagógus besorolásba esik, így nem is jár neki olyan sok szabadság, ami a pedagógusokat megilleti. Persze ami van, azt így is igyekeznek nyáron kivenni, viszont ahogy írják, nyáron is van feladat.


Én az egyetemen dolgoztam adminisztrátorként, ott nyáron ugyanúgy van munka minden nap, csak rövidebb ideig tart nyitva az iroda, de attól még nekünk ugyanannyit bent kellett lenni.

2018. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam adminisztrátorként iskolában, bőven van papírmunka nyáron is. Mikor a tanárok elmentek szünetre, akkor nekünk csak 4 órában kellett bemenni, csak délig volt ügyfélfogadás.
2018. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolai adminisztrátor ugyanúgy dolgozik nyáron is, mint bármelyik másik munkahelyen. Az iskolában nyáron indulnak a festések, javítások, pénztáros kell, a papirokat könyvelni kell, az adatszolgáltatások nav, stb. felé ugyanúgy határidősek, stb. Persze ők is elmennek valamennyi időre szabira, de nem úgy, mint a pedagógusok, hanem mint bárki más.
2018. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
54%
Nincs, annyi hogy kevesebb órát vannak bent. A pótszabadság csak a tanároknak jár.
2018. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huh akk megnyugodtam. Köszönöm szepen :))))
2018. máj. 9. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!