Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha péntek óta semmilyen...

Ha péntek óta semmilyen visszajelzést nem kaptam a diákmunkás önéletrajzomra, akkor ez bukta?

Figyelt kérdés

A suli küldte ki, azonnal el is küldtem az önéletrajzomat és minden feltételnek meg is felelek. Direkt azt írták, hogy innen keresnek diákot és csak 10-en vagyunk a szakon, senki más nem jelentkezett.


Semmilyen visszajelzést nem kaptam.


Hülyeség volt beleírni a lakcímemet? Mert nem a városban lakom, de az ingázás nem gond.



2018. júl. 16. 12:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Vaalki jelentse légyszi, mert rossz kategóriában van.
2018. júl. 16. 13:21
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek felhívhatom őket?
2018. júl. 16. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Hetvegen nem sokan dolgoznak. Nem lehet hogy ezert nincs meg valasz? Nem azert hogy okoskodjak, de ha en penteken kuldok egy mailt vagy kuldenek nekem penzt pl, legjobb esetben is az hetfon erkezik meg vagy akkor kapok valaszt...
2018. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Korán reggel küldtem, pénteekn. De még ma sem semmi. Két darab àlláshírdetés volt, csak más munkakör, mindkettőt megpályáztam.


Korábban ugyanilyen helyekről elküldtem és 5 perc múlva hívtak, akár 4 óra előtt pár perccel is.


Nagyon bánt, mert kellett volna a munka. Arról nem beszélve, hogy direkt kiküldték a sulinak, hogy erről a szakról keresnek diákot, ilyen-olyan nyelvtudással, gyakorlati helynek is lefogadják. Arról nem beszélve, hogy KETTŐ-ből egyikre sem feleltem meg, mikor 90 %, hogy más a. szakunkról nem is jelentkezett.


De hogy még interjúra se hívjanak be????!!!


Akkor miért küldik körben a suliban??????

2018. júl. 16. 14:25
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért szívesen felhívnám őket, de azt mondja mindemki, hogy hiába, ez a hajó elúszott. Meg nem akarok egy tolakodó, "mindenáron kell a munka" nyominak tűnni.


Mindenhol írjàk, hogy további információkért hívjuk őket, ott lehet a cégről is érdeklődni.

2018. júl. 16. 14:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, ha most péntekig nem keresnek, akkor viszont sanszos, hogy nem is fognak. Engem is hívtak már vissza többször napokkal később.
2018. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindig utána egyből hívtak...


Ma se kerestek, úgyhogy ennek annyi.


Az is lehet, hogy be vplt töltve, csak akkor mondjuk egyáltalán nem is értem, hogy minek küldték körbe a suliban.


De egy interjúra legaláb behívhattak volna.


Még azon gondolkoztam, hogy valami ismerős dolgozik ott, aki utál, mert volt rá példa.

Elküldtem az önéleteajzot, megtetszett a Pestielnek, felhívtak, hogy hétfőn írjak alá,de ideszólnak, mire menjek.


Kiderült, hogy a cég HR-ese a család ellensége, apámékkal pereskednek, az utolsó pillanatban megvétózta.

Most sincs kizárva.

2018. júl. 16. 18:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Fene se foglalkozna ezzel már pénteken. Várj türelemmel, nem körülötted forog a világ.
2018. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pedig miharabbi kezdést írnak és mondom, eddig max. 1 óra volt, amíg vissza jeleztek.
2018. júl. 16. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!