Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Én látom rosszul vagy akarna...

Én látom rosszul vagy akarna valamit tölem? 25f

Figyelt kérdés
Van egy koleginán munkahelyemen. Másik részlegen dolgozik. Amikor egy müszakba vagyunk hazafele mindig odajön hozzám beszélgetni mellém úll a buszon hazáig beszélgetünk. Mindig kedvey mosolyog. De van pasija.
2018. júl. 16. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nem értem a férfiak miért hiszik azt mindig hogy ha kicsit is kedvesek vagyunk hozzájuk, dgni akarunk. szánalmas. nem, nem akar semmit csak barátkozni. ps, tanulj meg írni.
2018. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van pasija, valószínűleg csak kedveli a társaságod. De ha a továbbiakban is ilyen közvetlen veled (vagy akár többet is tesz vagy mond), akkor lehet, hogy a félrelépést tervezi.
2018. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nokedlit akar szaggatni neked!
2018. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1: Mintha rátok, nőkre nem lenne jellemző a dolog fordítottja. Ha a férfi kolléga megkérdi, hogy volna-e kedvetek találkozni munka után egy kávéra, vagy ilyesmi, ti talán nem arra asszociáltok, hogy be akar cserkészni titeket? Holott lehet, csak szimpla haverkodás. Ehhez képest kapásból jön a válasz, hogy "Tudod, nekem van pasim." vagy a jeggyűrűt villantjátok.
2018. júl. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!