Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy srác, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, és elvileg én is neki, mégis, ha valamelyikőnk lépni akarna, valahogy rosszul sül el. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Akárhányszor akarom, mégsem tudom elfelejteni..Mindig akkor történik valami nagyon jó. Szerintetek létezik olyan, hogy a sors akarata?
2011. dec. 10. 01:06
 1/4 93Mumus ***** válasza:
A "miért" az annyira nem fontos. Ha tetszik a srác és akarsz vele járni, akkor ülljetek és beszéljétek meg. Ez a legtisztább megoldás.
2011. dec. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 93Mumus ***** válasza:
*ülljetek le
2011. dec. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szerintem nem a sors akarata, inkább a kettőtöké.

ha kell, hát küzdj érte,

én is így vagyok, mintha megátköztak volna, egyszerűen nem tudok összejönni azzal, aki tetszik, pedig érzem, hogy én is neki. már totál kész vagyok emiatt, csak én már azon a ponton vagyok, hogy ami nem megy, nem kell erőltetni...

2011. dec. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Korotok ?:D
2011. dec. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!