Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az önéletrajz elküldése után...

Az önéletrajz elküldése után kb hány napon belül szokták keresni az álláskeresőt?

Figyelt kérdés

Persze ha keresik egyáltalán...

De tegyük fel, ha behívják interjúra, az hány nap múlva lesz?



2018. júl. 17. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs szabály pajtikám.


Nekem volt minden.


Pl. egyszer elküldtem a CV-m, másnap felhívtak.


Volt olyan hogy elküldtem a CV-t és 3 hónap múlva hívtak fel.


Persze sokszor meg mintha a marsra küldtem volna a levelet, vagy a holdra.

2018. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én még kezdő vagyok ilyen téren, azért érdeklődök.

Akkor kíváncsi leszek. :/

2018. júl. 17. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Van, aki pár napon belül, van, aki az utolsó pillanatokban, és van, aki sosem, max. dob egy negatív e-mailt.
2018. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Feleségemnek körbeküldtük az CV-jét több helyre. Volt ahol 10 percen belül felhívták (interneten jelentkezett) - de ez extrém eset.

Volt, ahonnan egy év múlva keresték, hogy érdekli e még az állás.

2018. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi nektek :)

Akkor még jelentkezek néhány állásra a biztonság kedvéért. Egyébként úgy lenne a korrekt ha legalább értesítenék az embert ha nem felel meg, és nem kéne feleslegesen várakozni meg idegeskedni.

2018. júl. 17. 20:44
 6/9 Metionin ***** válasza:
Változó, nekem volt hogy másnap hívtak és harmadik napon már interjúztattak de épp a minap hívtak fel egy olyan helyről ahova tavaly áprilisban jelentkeztem hogy érdekelne-e még. Vannak akik azóta sem válaszoltak.
2018. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1,5 év után hívtak egyszer, de volt olyan, ahol másnap márcinterjúztam és felvettek :)
2018. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sem értem, miért nem képesek dobni egy e-mailt, hogy most épp nincs hely, de hívnak, ha szükség lesz rám, vagy legalább annyit, hogy nem akarnak felvenni, de ez az állandó idegeskedés engem is kikészít

Felhívnak az egyik helyről, bemegyek, felvesznek, de mivan, ha két hét múlva felhívnak egy jobb helyről? Tudom, hogy fárasztó lenne szegény hr-es emberkéknek, de miért nem lehet mindenkinek visszajelezni? Akár egy sablondumával, amit mindenkinek elküldenek...

2018. júl. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8, mert kismilliónyi jelentkező van, az emailek végére se érnének


Amúgy meg van 3 hónap próbaixőd, az slatt azért elég egyszrű munkát váltani

2018. júl. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!