Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új dolgozó vagyok egy gyarban...

Új dolgozó vagyok egy gyarban (betanitott munkás) és dolgozik itt egy igazi néger férfi (nem vagyok rasszista) és félek tőle nagyon. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Nem kigyurt de elég nagy darab ilyen kövér és testes. Nem tudom hogy került ide ebbe az országba de beszel magyarul meg minden. En úgy felek mert olyan félelmetes ez nagyon ciki?? Mit tegyek hogy ne féljek tole?? Pedig nem is bántott meg csak nem is beszéltem vele. De ma engem bámult es féltem. En is férfi vagyok. Szánalmas vagyok??

2018. júl. 19. 15:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Mutatkozz be neki. Bátraké a szerencse!
2018. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

Fejlették között van pár akik tényleg félelmetesen néznek ki, pedig csak az atyjuk kialakítása, világító szemük teszi ezt.


Menj oda, dumálj vele valamiről, 99%, hogy jámbor ember, ahogy a többiek is a gyárban. Ha a maradék 1%, akkor pedig benne lehetsz a híradóban mint kormánypropaganda.

2018. júl. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Attól hogy sötétbőrű, még ő is ember! Győzd le az ellenérzésed és próbálj meg beszélgetni vele!Könnyen lehet, hogy 180 fokban változik meg a véleményed róla.
2018. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13%
Ereztesd vele hogy itt te vagy a fonok,ez itt nem majomfold!
2018. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Akkor az egy igazi FEKETE MUNKAS!!!!

Jelentheted a NAVnak :)

2018. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!