Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnökasszony lesz a felettesem...

Főnökasszony lesz a felettesem a melóban. Kell félnem?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 17:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es,én csak egy bizonyos női csoportot démonizálok,tudod te is kikről beszélek. A tisztességes és becsületes nőket szeretem bármennyire is hihetetlenül hangzik. Ők is ugyanúgy szeretnek és kedvelnek engem. A kérdés nem kamu, hiszed vagy sem.
2018. júl. 19. 17:30
 12/17 A kérdező kommentje:
5-ös, igen volt már főnöknőm,de ő nem direktbe volt. A mostani közvetlenül felettem lesz. Ezért kérdeztem mert kíváncsi vagyok mások tapasztalatára.
2018. júl. 19. 17:34
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor legyen önuralmad nagyon, ha kiderül, hogy te okosabb vagy klasszisokkal nála. Mutasd magad butának, az mindig minden helyzetben beválik:)
2018. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
7%
Ha a rendben van a családi élete, akkor nem lesz vele semmi gond. Ellenben ha nem, akkor jajj mindenkinek. A nők mindig beviszik a munkahelyre a magánéletüket.
2018. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

nála két nő váltotta egymást, mint a főnököm. mindegyik normális volt. férfi főnökök is normálisak.

én inkább úgy vettem észre, hogy kevésbé tanult emberek szar főnökök, akik hatalmat kapnak a kezükbe.

pl ismerős dolgozott gyorsétteremben, az ottani főnök nyilván nem egy géniusz, nem tanult ember, fölényeskedett is állandóan. de biztosan ott is van kivétel.

2018. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha domina beállítottságú, akkor nem, mert tanulsz tőle.
2018. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha rendszeresen dugjak otthon akkor nincs gond.Ha nem..hat akkor nezhetsz uj allas utan...
2018. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!