Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen hátrányai vannak...

Milyen hátrányai vannak annak, ha munkaerő közvetítőn keresztül vesznek fel egy vállalathoz dolgozni?

Figyelt kérdés
Raktárosi pozícióra jelentkeztem, belépés előtt derült ki, hogy nem saját állományba vennének fel, hanem kiközvetítenének. Milyen hátrányokkal jár ez?

2018. ápr. 28. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyival, hogy a kölcsönzött munkaerőt küldik el először ha leépítés van.

Illetve a munkaerő kölcsönző cégek akik tipikusan alacsonyan kvalifikált munkákra közvetítenek nem arról híresek, hogy szentírásként kezelik az MT rendelkezéseit...

2018. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. ápr. 28. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van, amit az első ír. Plusz kitolják sokszor a fizetési határidőt (pl. saját ember már 5-én megkapja, míg külsős 8-9-10.), illetve én sokszor belefutottam és ismerős is hogy ha nem figyelsz úgy lenyúlják a fizetésed egy részét, mint a huzat! Volt hogy haveromnak, több, mint 50 ezret kellett utólag utalniuk, mert "véletlenül" elszámolták, mert "pont" összeomlott a rendszerük... ez kb a 2. esetük volt... :D
2018. máj. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!