Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan ember akinek nem...

Van olyan ember akinek nem való a munka mert nem bírja?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy bármit is csináltam eddig, hacsak nem alkalmi volt hanem rendszeres akkor néhány hónap alatt kimerültem a stressztől és fáradtságtól.


Talán eddig most van a legmegfelelőbb munkahelyem de most is már érzem, hogy kezd túl sok lenni ez az életstílus. Kezdek kimerülni. Pedig 3 havonta kiveszek 1 hetet amit nagyon kedvesen meg is adnak és mégis.


Talan az ismétlődése a napoknak ami elveszi az életenergiámat. Mondták már sokan, hogy találjak olyan munkát amit szeretek ami feltölt. Nos a jelenlegit szeretném ha heti 4-6 órában csinálnám, de az van, hogy semmilyen tevékenységet nem szeretek napi 8 órában csinálni (még hobbit sem) mert megunom, hiszen túl sok idő ugyanazt a tevékenységet csinálva.


Élvezetes csak akkor tud lenni valami ha nem egyfolytában csinálod hanem alkalmanként és közötte mást is csinálsz.


Rabnak érzem magam, a munka rabjának és ez szerintem a gond, hogy nem tehetem meg akármikor hogy ágyban maradok 11-ig, vagy elmegyek 3 napra valahová. Mert a munka nem enged. A munka szabja meg, hogy mit csinálhatok.


2018. júl. 26. 08:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Heti 4-6 órában"

Jól hangzik:)


De ne add fel reménykedhetsz velem együtt: [link]


Addig is marad a munkahely váltogatás, meg a reménykedés a távmunka lehetőségek elterjedésében.

2018. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Legyen két négy órás munkahelyed.

Máris nem lenne olyan monoton.

2018. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!