Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tanulmányi szerződés! Van...

Tanulmányi szerződés! Van értelme?

Figyelt kérdés

Kértem, hogy támogassák a továbbképzésemet, ami nem létfeltétele a munkakörömnek, de szeretnék tanulni, ez van.

Még egyelőre felsőbb körökben tárgyalnak róla, de a kérdés, hogyha a képzés ideje (esténként van) nem érinti a munkaidőmet és anyagilag nem támogatják esetleg a képzést, akkor van-e értelme tanulmányi szerződést kötni?



2018. júl. 27. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelme nem lenne a szerződés megkötésének, de oka sem.
2018. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehát azt kérdezed, hogy van-e annak értelme, hogy aláírsz egy szerződést, miszerint nem fogsz felmondani x évig a cégnél úgy, hogy ők semmit sem kínálnak ezért cserébe?
2018. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Biztosítanak heti 2 óra tanulmányi időt kb. végülis, mert ha belegondolok, egyik nap muszáj ennyivel előbb elmennem, hogy időben beérjek a suliba. Tehát érinti a munkaidőt, nem jól mondtam. És valószínű a vizsgák nem esténként lesznek, amire szintén biztosítanának tanulmányi szabadságot a rendes szabin felül.

Az idekötéssel nem lenne bajom alapvetően, mert ha felakarok mondani is csak ezen szabi költségeket kéne időarányosan visszafizetnem, az meg valószínű nem tartana vissza attól, hogy elmenjek, ha elmennék...

Max annyi hasznom lenne az egészből, hogy nem a rendes szabiból menne az időm, ami ígysem sok. Illetve kötelezően biztosítaniuk kellene nekem erre az időt, ami azért megnyugtató lenne.

2018. júl. 27. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanulmányi szerződésnek pont az lenne a lényege, hogy anyagilag támogatják a tanulmányaidat. Másrészt a büdös életben nem dolgoznék olyan cégnek, ahol heti 2 óra kiesést nem lehet megbeszélni.
2018. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!