Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki 3 műszakba...

Van itt olyan aki 3 műszakba dolgozik? Milyen a váltás?

Figyelt kérdés
Lenne egy munkalehetőségem, ami 3 műszak lenne napi váltásban. Ez azt jelenti hogy hétfő délelőtt, kedd délután, szerda éjszaka, csütörtök pihenő. Kicsit ódzkodom ettől a napos váltással. Van akinek van tapasztalata hogy milyen?
2018. aug. 1. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
1 nap szabad es kezdődik előrül ?
2018. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, én így értettem az interjún. Furcsállom, mert így hogy van meg a szabadnap?

Ráadásul van hogy 12 órázni is kell néha.

2018. aug. 1. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyet tanácsolhatok. Ne vállald el. Éppen most forogtam ki ilyen forgásból, 4 hónapig csináltam.


Az undorító szó talán találó lenne erre. A negyedik nap a pihenőd, úgy néz ki, hogy alszol délig, vagy egy pár órád, és mehetsz aludni, mert reggel kelned kell....


Ott a pihenőd. :(

2018. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek, egy ideje keresek állást, de semmi nem jött össze, ezen kívül. Adminisztrátori munkakör (mérlegkezelő), nem gyári vagy állómunka egyébként. Csak ez a rossz műszakváltás. Lehet érdemes kipróbálni, ha más nem is, dobbantok próbaidő alatt, vagy nem tudom.
2018. aug. 1. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne. Én dolgoztam így és azt se tudtam, mikor milyen nap van, az alvási ritmusom is a feje tetejére állt.
2018. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!