Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kirúgtak a melóból. Össze...

Kirúgtak a melóból. Össze vagyok omolva. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A főnököm kirúgott, mert nem tudom rendesen használni a raklapemelő bèkát, kevès volt 2 nap, hogy megtanuljam, hogy kell.

Rohadt nagyot csalódtam magamban. Azt hittem mindent meg tudok tanulni, de nem.

A rendes szakmám, egyèbkènt nem boltos.

Soha nem rúgtak mèg ki sehonnan, mindenhonnan èn jöttem el. Hogy emèsszem ezt meg? Hogyan tovább? Tènyleg ennyire hülye vagyok, hogy 2-3 napot tudok, csak kibírni egy munkahelyen?


2018. aug. 1. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Oda se neki, biztos találsz valami jobbat.
2018. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki más munkára való. Te pont nem békázásra való vagy és kész. Keress olyan munkát ami neked való.
2018. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Ne edd magad emiatt. Az, hogy a főnök szerint te nem tudtál békázni, nem jelent semmit, csak annyit, hogy a főnöknek épp rossz napja volt.
2018. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Most akkor sose rúgtak még ki sehonnan előtte, vagy pedig 2-3 napot tudsz csak kibírni egy munkahelyen? Összevissza írsz.
2018. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Soha nem rúgtak mèg ki sehonnan, mindenhonnan èn jöttem el. Hogy emèsszem ezt meg? Hogyan tovább? Tènyleg ennyire hülye vagyok, hogy 2-3 napot tudok, csak kibírni egy munkahelyen?"


A korábbi munkahelyeiden is 2-3 napot birtál ki?

Ha igen, akkor össze kellene szedned magad.



Hogyan tovább?

Keress olyan munkahelyet, amit el is tudsz végezni és nem hagysz ott 2-3 nap után.

2018. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, tènyleg nem fogalmaztam egyèrtelműen!

3 nap után rúgtak innen ki, de máshonnan mèg soha nem tettek ki.

Egyèbkènt köszönöm a biztató szavakat!

2018. aug. 1. 17:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj. Gondold végig, mit szeretnél/tudnál csinálni az életben. Valami munkát vállalj be, ügyeskedj, tanuld be, párhuzamban végezz valamilyen tanfolyamot, ami érdekel, tudod csinálni, majd dobbants onnan azon területre.
2018. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na, hát akkor meg, ha eddig még nem volt ilyen és most egyszer becsúszott, akkor miért vagy kiakadva?
2018. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mert mèg egy hetet sem sikerült kihúznom, műszak közepèn leordított a főnököm ès haza küldött...
2018. aug. 1. 17:56
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, azért rúgott ki, mert hirtelen képbe került valami rokon vagy haver, akit benyom a helyedre. Az ilyen helyet nem kell sajnálni.
2018. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!