Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak akik egyetem nélkül is...

Vannak akik egyetem nélkül is csak huszonévesen kezdenek el dolgozni?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez elitélendő?

20 éves vagyok, esti tagozaton érettségizek és mostanában elég sokat hallgatom másoktól, hogy miért nem dolgozok már valahol. Közben ezek az emberek azt se tudják, hogy egyáltalán mi az oka, hogy nem dolgozom, hogy vannak e terveim a jövőmmel kapcsolatban.

Gondoltam megkérdezem itt, hogy nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok ezzel kapcsolatban.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. aug. 3. 20:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is egyetem nélkül, huszonévesen kezdtem el dolgozni, de ami azt illeti akarmibe kezdek, hamar kiszáll belőlem az összes életkedv. Ha iskolába kell járni, akkor azért, ha munkahelyre akkor azért. Az előbbi miatt nem mentem egyetemre, utóbbi miatt meg folyton kirúgnak bárhova is megyek. Most itt vagyok 24 évesen, el van maradva a TB-m, fogalmam sincs hogyan élem túl a telet, se munkám, se pénzem.
2018. szept. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!