Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi ideig voltál munkanélkü...

Mennyi ideig voltál munkanélküli, és mit csináltál alatta?

Figyelt kérdés
Én lassan fél éve vagyok itthon, és teljesen elkeseredtem, semmi nem köt le már és nincs pénzem :(
2018. aug. 5. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Suli után 2 hónapig. Gyakorlatilag kockultam, ettem, aludtam. Azóta sem pihentem annyit.
2018. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fél év kb, és mindig a ház körüli munkát. Legutóbb betonoztuk a járdát, de végre dolgozom, így nem kell már melózni itthon. :)
2018. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

És hogy, hogy nem találsz munkát?

Milyen területen próbálsz elhelyezkedni?

Mikor nem volt munkám én is otthon ültem és vertem a... De aztán elkezdtem munkát keresni, fél évig hogy nem sikerült?

2018. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Prostituáltként dolgoztam és többet kerestem vele mint most a diplomámmal.
2018. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fél évig kerestem munkát, és azalatt felkészültem egy félmaratonra. Amin aztán nem tudtam indulni, mert a rajtra nagyon durván influenzás lettem.
2018. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4 hónapig és YouTube videókat néztem meg aludtam
2018. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Belevettem magam egy régóta dédelgetett hobbimba, a szövésbe.Kézzel.De ez nem volt elég,próbáltam a szakterületemben "praktizálni".
2018. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Többször voltam munkanélküli.


A legtöbb az nekem is kb fél év volt. Itthon laktam.


Mondjuk rossz volt 23 évesen pénzt kérni anyuéktól ruhára,cipőre,mert mindent elhasználtam, tönkre mentek.Ha mentem interjúra tőlük pénzt kérni,hogy eljussak oda.


Én takarítottam,pakoltam,mostam kb minden nap :D Kutyáimmal foglalkoztam nagyon sokat. Olvastam,rajzoltam,videókat nézegettem.

Hobbim a fotózás gépem van. Így eljártam fotózni a parkba.

Legjobb barátnőmmel lógtam sokat. Sokszor én is besokalltam,meg unatkoztam.

Meg pénzem sem volt.


Én már mikor sokat voltam munka nélkül bármit bevállaltam, még ilyen 500 ft/órás szórólapozást is, csak hogy legyen egy kis pénzem.

Havi 50 ezer ft-árt takarítottam napi 4 órát. Bár csak 1,5 hónapot voltam,mert nagyon alja munka volt.Több éves oda égett lekvárokat meg kakaót kellett a tepsikről levakarnom ami hideg zsíroldós fél órás áztatás után sem jött le, vakarhattam késsel,mert addig nem engedtek haza,persze kifizetni nem fizették ki.

Na meg egyszer nem tudtam menni,előre jeleztem,mert húgom ballagása volt. Levontak a pénzemből egy csomót amiért nem mentem. Na akkor mondtam ok, inkább leszek munka nélkül,de ezt nem :D

De már akkor nagyon kellett egy kis pénz.


Vmi szórólapos,fagyis melót nézz amivel legalább egy kis pénzhez jutsz.. mellette meg nézni a munkákat, napi 1-2 órát kötelezően munka nézéssel meg önéletrajz küldéssel töltöttem.


Kitartást neked!

2018. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Április óta vagyok itthon. Előtte már dolgoztam, illetve egyetemre jártam, alig volt szabadidőm. Mióta itthon vagyok, elkezdtem magántanárhoz járni heti 2x, készülök a második nyelvvizsgámra, tanulok ezerrel. Ezen kívül takarítok, segítek a kerti munkákban is a szüleimnek. Ismerősöktől néha kapok alkalmi irodai munkát. Ha nem lenne a nyelvtanulás, már bekattantam volna. Most már egyre rosszabbul érzem magam, sokat sírok. Folyton az állásokat nézem, önéletrajzokat küldözgetek, de alig hívnak el interjúra. Bízom benne hogy ősszel ha kikapom a diplomám, nagyobb esélyem lesz munkát találni mint így érettségivel. De szörnyű ez az állapot. Megtakarított pénzem van szerencsére, de az se tart örökké...

Kitartást kérdező!

23N

2018. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Pasiztam, buliztam, írtam.
2018. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!