Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát ajánlanátok?

Milyen munkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Előttem az élet és nem tudom mit csináljak.

Fizikailag rendben vagyok, mentálisan is, beszédes, barátságos, senki se tud fel dühíteni akarmennyire is szemét,az egyik szemem elég rossz kb 3 dioptriás, a másik tökéletes, nyelv érzékem elég jó, egy érettségim van jelenleg.

Ami segíthet, érdekel az hogy másokon segítsek, inkább szenvedek én vagy dolgozom többet hogy egy idegennek jó legyen, kiskoromban szerettem legozni de nagyon, ergo szeretek építeni valamit alkotni, hirtelen ennyi jutott eszembe.

Gondoltam itt már olyanra, hogy masszőr vagy mentős, esetleg tűzoltó, esetleg oktató valamilyen téren, de kell még hogy valogassak, amit egész életen át csinálhatnék és nem munkának fognám fel.

Ma már kérdeztem egyet, akkor a szociális munkák jöttek be nagyon de kell még hogy körül nézzek esetleg tényleg megtaláljam az igazit.

21F



2018. aug. 6. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ügyfélszolgálat, pl egy olyan cégnél, ami az emberek jólétével foglalkozik. De akármilyen ügyfélszolgálat állítólag erről szól, hogy az ügyfelek talpát nyalja. De sajnos ez olyan is, hogy át is taposnak rajtad az emberek. A többségük legalábbis.
2018. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha türelmes vagy, szeretsz másokon segíteni, akár hátrányos helyzetű és mentálisan beteg embereken is akkor legyél pincér.
2018. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hmm, érdekes, utána nézek! Köszönöm a választ!

Eszembe jutott még hirtelen, szeretek csapatban dolgozni de egyedül is elvagyok, akár szabadban is, de irodában is megvagyok, sok minden voltam már és egyszerűen hetek óta azon töprengem hogy boldogan csináljam amit csinalok, ne undorral ébredjek, hogy ma is oda megyek dolgozni. A 7 napból 7-et akarok élni, nem csak a hétvégéket... Kicsit komplikált, de csak valaki tud olyat mondani ami nekem illik.

2018. aug. 6. 20:44
 4/9 A kérdező kommentje:
Haha, az utolsó jó volt 😂
2018. aug. 6. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Kórházi ápoló
2018. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ügyfélszolgálatos biztos, hogy nem, az nagyon monoton munka, és kérdező nem ilyet akar. Erre kár lenne elpazarolni a jó energiáit beállítani robotnak.


Ennél sokkal nemesebb és életszerűbb az, hogy pl. állatokon segítsen, pl. menhelyen, vagy valamilyen állatokkal foglalkozó tevékenység (itt is elég széles a paletta).

Vagy szociális munkás tényleg jó, vagy betegápoló, v. mivel szeretsz építeni ezért valami kreatív munka is jó lehet ezzel kapcsolatban.

2018. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ami még eszembe jutott az idegenvezető, van nyelvérzéked is azt mondtad. Nem kell hozzá diploma se.
2018. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nyelverzekem elég jó, sose tanultam angolul sőt, be se kellett járnom közép iskolában, oklevelem van az angol érettségin való teljesítményért, 2 éve vagyok nemrt országban, eleg jól megy ahoz képest hogy csak 1 éve kezdtem használni, előtte csak angol, de ma már fogorvoshoz, vagy biztosítóhoz elmegyek vagy akar az adó bevallasomat leadtam, ha nem tudok valamit addig próbálom körbe írni amig meg nincsen amit akarok 😂

Viszont az idegen vezető is jó, ráadásul Budapestre költöznék hamarosan, haza húz a honvágy és egyéb dolgok 😊 viszont sose laktam ott, de az 2 hónap mulva fog kiderulne.

2018. aug. 6. 21:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jó a kommunikációs készséged, és mivel van empátia is, ezért szerintem ilyen telefonos lelkisegély-szolgálat se lehet rossz neked. Persze ki kell próbálni, keresni nem lehet vele sokat az biztos. De sokszor nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy örömmel csináld.
2018. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!