Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Először fogok eladónőként...

Először fogok eladónőként dolgozni. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Jövőhéten fogok kezdeni.

Ruhás üzletben.


Mire kell nagyon figyelnem majd,mire számíthatok? Írnátok pár tanácsot, tapasztalatot?


2018. aug. 8. 07:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Kezdj el xanaxot szedni szerintem.
2018. aug. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

😂😂 Az elsőnek igaza van én is eladó vagyok, bár egy műszaki üzletben, de annyi idióta, buta, bunkó ember van, hogy borzalmas. Ezeket tudni kell elintézni. Mondjuk egy ruhás üzletben sokat nem fogsz beszélgetni a vevőkkel.


Legyél kedves, ne legyél bunkó, flegma igazából ennyi. Ha nagyon muszály csak akkor kérdezd meg, hogy tudsz e segíteni onnantól fogva ne kérdezősködj.


Nekem az volt a legszimpatikusabb, mikor egy lány csak annyit mondott kedvesen, hogy "szólj ha tudok segíteni". Nem mászott az arcomba, nem volt erőszakos.

2018. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat😂


Igen én is tapasztalatból tudom,mennyire idegesítő mikor folyton jönnek utánad, kérdezősködnek az eladók.. .mindig az van a fejemnem, hogy "majd szólok ha kell valami hagyj már békén"

Mondjuk én a visszahúzódó természetem miatt se tudnék nyomulni.😁

2018. aug. 8. 08:56
 4/13 A kérdező kommentje:

A kasszázás mennyire bonyolult?

Illetve én mindig csodáltam, hogy az eladók mindig tudják minden terméknek a pontos helyét pl ha más méretet kérek, főleg cipőknél honnan tudják a nagy halom doboz közül,hogy melyikben van ugyanaz a cipő csak más méretben? Mondjuk lehet ez is csak kívülről tűnik nagy őrdöng

2018. aug. 8. 08:58
 5/13 A kérdező kommentje:
Őrdöngősségnek*
2018. aug. 8. 08:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Miután te pakolod ki a cipőket, hogy minden rendelt megérkezett-e és te teszed a helyére (amit még 8x megváltoztatnak) profi leszel te is ebből, hidd el.


Mosolyogj és légy kedves. A hülyéket meg ne vedd a szívedre.

2018. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Az első és legfontosabb szabály: a vevőnek mindig igaza van (akkor is, ha nincs)! Legyél türelmes és barátságos a vevőkkel, kéretlenül ne adj tanácsokat! Az öltözeted, sminked ne legyen kihívó, a főnököddel legyél tisztelettudó, a kollégákkal pedig barátságos-
2018. aug. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Legyél kedves, mosolygós. Azt majd a főnök elmondja, mennyire kell nyomulni a vevőkre, de ha kell, akkor se rögtön támadd le őket, adj neki pár percet körbenézni. Ha valaki "szemez" veled, ahhoz menj oda bátran.

A kasszázás nem bonyolult általában, max az elején stresszelni fogsz, hogy nehogy elszámolj valamit. Oda kell figyelni, de egy idő után rutinos leszel.

2018. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ahhoz kell pár hónap, hogy megszokd a bolt rendszerét, de szerintem egy idő után fejből fogod tudni a cikkszámokat is 😂
2018. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Magne B6 ot szerezz be és napi kettő legalább! Ez nem vicc. Borzasztóak az emberek, és nem érdekli sokszor őket, hogy kedves vagy. Ha olyan napjuk van, végig fognak gyalogolni a lelkeden. Este jó kis tea, és pihenj a szabadnapjaidon kellemes helyeken! Hajrá, és jó munkát kívánok! :)
2018. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!