Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkahelyemen nem szólok...

Ha a munkahelyemen nem szólok a büntetett előéletemről akkor azt ki tudják deríteni?

Figyelt kérdés
Szóval ha felvételkor rákérdéznek,hogy voltam e büntetve és "nem"et mondok ,pedig igen akkor utána tudnak nézni valahol? Vagy egy jelenleg is tartó felfüggesztettnek van olyan nyoma amit bárki láthat?
2018. aug. 10. 00:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Erkölcsi bizonyítványt ma már mindenhol kérnek.
2018. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nagy tevedesben vagy :D en konkretan 2 helyet ismerek ,ahol kernek es kb 10-15ot ahol nem. Gyarak 90%-aban nem kernek. Kisebb ettermek (mimt pl Pizza Hut) sem nagyon. Cba,Coop eladoi allashoz sem kell. Tesco arufeltoltohoz sem. Amit tudom,hogy kernek az a Postas allas es az Audi gyar bizonyos reszei. Biztosan van tobb is. Ettol fuggetlenul az ,hogy mindenhol kernek erkolcsit kicsit tulzas. Viszont attol,hogy nemkernek rakerdezhetnek (volt is ahol rakerdeztek) ,hogy vagyok e buntetve es a kerdes igazabol ezzel kapcsolatos. Nyilvan ha az erkolcsis dolog erdekelt volna akkor ugy irtam volna ki a kerdest. Azert koszi.
2018. aug. 10. 01:06
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen. Minden hazugság kiderül elöbb utóbb...
2018. aug. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha érdekelné őket az előéleted, akkor kérnék azt az erkölcsi bizit, nem gondolod? 🤔
2018. aug. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
És szerinted mi honnan szopjuk ki, hogy te hova akarsz menni dolgozni? Képzeld, kiszámíthatatlan hova kérnek és hova nem. Ha hazudsz, az pedig úgyis kiderül és egyébként sem szép dolog, képzeld el, ha letagadnád, majd kérnének egy erkölcsit. Ciki lenne.
2018. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Persze, benne vagy a nyilvántartásban. De ha gond nélkúl letelik a felfüggesztett, akkor másnap már nem szerepelt majd benne.


Mondjuk szerintem akit érdekel, az úgy is kér erkölcsit, aki nem kér, az meg ne kérdezgessen.

2018. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#5 - Senki nem mondta ,hogy szopjatok barmit is ,ha viszont szopni akarsz csinald nyugodtan. Ki kerdezett az erkolcsirol? A kerdes az volt ,hogy utana tudnanak e nezni.
2018. aug. 10. 11:04
 8/21 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor menj dolgozni, kamuzz és majd meglátod, de szerintem mindenki figyelmeztetett.
2018. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#8 - Szerintem meg tovabbra sem a kerdesre valaszolsz.

Nincs buntetett eloeletem ,csak gondoltam kepesek vagytok valaszolni ,es nem kell odairnom,hogy csak elmeletben erdekel a dolog. Szimplan erdekelt ,hogy utana tudnanak e nezni. Ez volt a kerdes ,de erdekes modon mindenki leragadt a hazugsagnal😅. Most majd johettek azzal,hogy irhattam volna ,hogy csak elmeleti a kerdes ,de gondoltam nem bonyolitom,de latom ezt nem usztam meg,na mindegy. Itt is latszik ,hogy mennyi rosszindulatun,eloiteletes ember van.

Hozzateszem,nem csak annak lehetett buntetett eloelete aki embert olt (mert tobb kerdesnel is lattam,hogy semmit se tudtok az emberrol azon kivul h buntetve van/volt es maris gyilkosnak konyvelitek el).

2018. aug. 10. 15:44
 10/21 anonim ***** válasza:

Na b aszki, a börtöntöltelek hogy osztja az eszet....

Igen utana tudnak nezni, es titokban mindenhol utana is neznek....

2018. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!