Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 10 éve vagyok alkalmazott a...

10 éve vagyok alkalmazott a munkahelyemen. Már undorral járok be. Teljesen befásultam. Már a munkámtól és az emberektől is rosszul vagyok. Ki volt hasonló cipőben, váltottatok?

Figyelt kérdés

2018. júl. 20. 12:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Minimum 5-6 évenként váltani KELL. Épp ezért, mert belefásulsz
2018. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

10 évig sosem csináltam egy dolgot! Nem csoda, hogy kiégtél. Mielőbb kezdj el munkálkodni azon, hogy állást változtathass. Már a környezetváltozás, új emberek megismerése is ki tud lendíteni a letargiából.

Nekem öt év volt a leghosszabb idő, amit ugyanazzal a tevékenységgel töltöttem. A leghosszabb munkahelyem pedig nyolc év volt, de ott cégen belül kb. három évente továbbálltam másik munkaterületre.

2018. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Merj valtani, en 5 evet se tudnek egy munkahelyen ledolgozni. Jo mondja ezt egy 16 eves.. de szerintem talalsz legalabb ilyen jol vagy meg jobban fizeto, esetleg teged jobban erdeklo melot is. :)
2018. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
87%
Én kisboltban dolgozom,fél éve vagyok itt de most jutottam el hogy elég,belefáradtam hogy bunkók az emberek mindent megjegyeznek (túl parfüm szagom van!miér van kibontva a haja? Kösse össze,gusztustalan!!;és a kedvencem rövidnadrágba voltam "jajj látom itt a nyár igen kivetkőztünk" ...35fokba nem is ertem miért gond ez...utálom hogy nem köszönnek ...elég volt bele fáradtam nagy a kisértés hogy felmondjak...csak a kérdés ez után mit fogok akkor csinálni?!
2018. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Valts. Munkaerohiany van ugyis.
2018. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Van aki könnyen vált, van aki nem. Én a másodikhoz tartozom, de elég volt, semmi sem motivál, mindig ugyan az van. A sok seggnyalótól már hányingerem van.
2018. júl. 20. 13:00
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

10 év??


haha :D


Nekem volt olyan hely hogy 1 hónap múlva léptem, mert azt hittem rosszul leszek, olyan szintű volt az "ökörködés", meg a káosz.


Ha most belegondolok hogy 10 évet lehúzok egy cégnél, na máris rosszul vagyok.

2018. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet annyit, de ahhoz olyan munkakornyezet is kell, ahol ertelmesek az emberek es van fejlodesi lehetoseg. En ilyenben dolgozom, de irodistakent vagy operatorkent biztos en se birnam.
2018. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Lassan 40 leszek,de ez az első ahol lassan 2 éve leszek,és már nagyon-nagyon elegem van.Megadtam a választ :)
2018. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Úgy látom többen vannak akik sűrűn váltanak. Hát igen, ez a 10 év alatt a 30 évemet 50-nek érzem kb. :)
2018. júl. 20. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!