Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek megéri anyagilag...

Szerintetek megéri anyagilag Angliában dolgozni?

Figyelt kérdés

Itt élek már 2 éve de szinte semmi megtakarításom nincs pedig szétdolgoztam magam. Eszméletlen drágaság van, főleg a lakbér, rezsi, ingázás. Ha nem vagy menedzser vagy igazgató szerintem nem éri meg. Magyarországon is tudsz annyira élni raktárosként mint itt.


Mi a véleményetek?


2018. aug. 12. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Van akinek megéri van akinek nem. Ha van kint valakid akkor sokkal könnyebb. Amugy Magyarországon is nagyon drágák az élelmiszerek. Magyarországon sokkal alacsonyabbak a bérek mégis minden drága.
2018. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én ismerőseim MIND szállón vannak, kb. csak a kaját fizetik maguknak, meg a villanyt. Mégis elba***ák hónapról hónapra az 500 ezres fizetésük. Hülyeségekre természetesen. Kaját hipermarketekben közel ugyanannyiért vesznek. :)

Szóval megéri, ha jó szállásod van, és nem hülyeségekre költesz. Azért ilyet nem nehéz kifogni.

2018. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Lefutott ügy a kinti meló , 5 éve hotelbe ismerős ajánlott volna be londínernek , 10 éve kint vannak cukrászként . 1000 fontot akartak adni feketén , ebből 250 font leugrik a szoba bérlésre , kint bérelték volna a munkaruhát amit levontak volna . HOGYNE . Aki tanul jobb helyet kifoghat de mosogatni árufeltöltőnek ott a lenyel bolgár meg az arab tetű . Az egy dolog hogy minden drága de semmit sem kapsz a pénzért , minden silány ami olcsóbb ami alapból jó az vagyon . A multik hoznak be minden tré emészthetetlen cuccot , egyél kint dinnyét barackot lekvárt epret igyál finom bort , nem fog menni .
2018. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem jött be, nővéremnek igen, csak ő meg hosszúműszakos betegápolásokat csinál és majd az egészsége nem fogja megköszönni
2018. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jó a beosztás, akkor igen, megéri...
2018. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legjobban Magyarország nyugati csücskében érdemes ingatlant szerezni, onnan kijárni Ausztriába ingázni és az ott mgekeresett zsét itthon elkölteni, befektetni.
2018. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megéri de piackèpes szakmàval.

Ez a kimegyek oszt mosogatók öccázezerèr forintba kb dughatod fel.

Lakhatsz Abdullal meg nèpes csalàdjàval meg a fekàkkal eheted a sok egèszsègtelen moslèk kajàt.

Ugyanez Nèmetbe 1500 euró,kenheted a hajadra persze habotthon fekszel csak akkor jó.

2018. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ezért költöztem haza. 3 évig Londonba éltem raktáros munka volt minimálbérért. Nekem mondjuk volt megtakarításom de nem sokkal több mint itthon. Kb 50.000/70.000 forintal tudtam többet kint félre tenni mint itthon. Bár egyszerűbb kint munkát kapni. De viszont itt vagyok itthon.
2018. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!