Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok embert hallottam már...

Sok embert hallottam már panaszkodni hogy nem fizetik ki őket időben vagy egyáltalán nem. Miért verik át a dolgozók nagy részét Magyarországon?

Figyelt kérdés
És miután otthagyja az ember a nem fizető munkahelyét,elmegy máshová és ott is átverik.Csöbörből vödörbe kerül.Így nem lehet megélni.
2018. aug. 12. 21:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Munkaszerződésed van akkor is megcsinálják hogy nem fizetnek ki.Aztán mehetsz a munkaügyi bíróságra.Jobb esetben az állam néhány év múlva kifizeti a munkabéred rosszabb esetben meg nem fogsz látni egy fillért sem.
2018. aug. 13. 13:34
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha élő munkaszerződés mellett nem fizetnek ki azt nagyon meg kell indokolni. Ha bizonyítani tudod, hogy dolgoztál, (a munkaszerződés erre is szolgál) akkor nincs olyan munkáltató aki a hasára üt és azt mondja, hogy nem fizetlek ki, mert nincs kedvem. A munkaszerződés fontosságára csak azért hívtam fel a figyelmedet, mert ennek birtokában sokkal kevesebb kellemetlenség éri a munkavállalót, de persze mindenki ott dolgozik ahol akar és úgy ahogy jónak látja. Vagy nem dolgozik sehol és csak kifogásokat keres, mert hát az ilyen emberekből is rengeteg van.
2018. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
en elo munkaszerzodes mellett nem vagyok kifizetve ketto lassan 3 honapja es semmifele indoklast nem kaptam mert az h nincs penz az nem indok.
2018. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó,hol dolgozol?
2018. aug. 13. 19:16
 15/15 anonim ***** válasza:
kkv... sztem ennyi eleg is. fizetni nem fizet de a munka az kene neki es meg is kapja... mert senki nem all fel es hagyja ott. en se.
2018. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!