Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy multinál milyen érdekesebb...

Egy multinál milyen érdekesebb munkalehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Tájékozódtam már, de meglepődtem, hogy milyen száraz melókat kínálnak. A jó fizetésen kívül semmi előnyüket nem látom. Van diplomám, 2 felsőfokú nyelvvizsgám, és szívesen dolgoznék multinál, ha nem olyan lehetőségeket látnék, hogy pl. külföldiek bérpapírjait intézzem, az e-mailes/telefonos reklamációikkal foglalkozzak, számlákat állítsak ki, informatikai segítséget nyújtsak. Tudom, van betanítás, és biztosan képes lennék rá, de tényleg csak ilyen munkákra lehet számítani egy multinál?

Aki esetleg tud vmi érdekeset, megosztaná velem? (Nem konkrét cégnél konkrét állásajánlatot, hanem csak úgy általában.) Köszönöm. :)


2018. aug. 14. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

Ha valóban fejlődni akarsz, akkor a multikat elfelejted, mert csak bedarálnak, és egy agyatlan kiszolgáló leszel.

Jó pénzét kapsz, de bedarál, és teljesen lebutít, mert nemszeretik azokat az embereket, akiknek van agya, tud gondolkozni, hamar átlátja az egészet, és ujjal mutat a hibákra (ami némelyek érdeke)


A kis és középcégek azok akiknél fejlődés van.

2018. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mérnöknek vagy informatikusnak tanultál volna válogathatnál az érdekesebbnél érdekesebb munkák közül, ha valami gazdasági diplomád van, akkor ba**hatod, ha protekcióval fel is vesznek valahova, öngyilkosságba fog vinni az unalom, inkább felmondasz és elmész fitnesszedzőnek.
2018. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy a műszaki diploma nagyon értékes, csakhogy nem mindenki alkalmas arra, hogy mérnöki-infós pályán helyezkedjen el. :(
2018. aug. 14. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!